Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 9 dc przy cyklach nieregularnych- ciąża.
Odpowiedz

9 dc przy cyklach nieregularnych- ciąża.

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 lipca 2014, 11:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was :) Czy któraś z Was zaszła w ciąże współżyjąc zaraz po okresie ? Ja mam cykle dość nieregularne bo czasem miałam co 40 dni , później 36, ostatnio 33. Dziś jest mój 34 dzień cyklu a od około 20 dc mam nudności, i czuje jakbym się "napołykała powietrza". Do tego zasypiam po 20 i jak nikt mnie nie obudzi to śpię po 13h. Co do temperatury, w tym cyklu sobie nie mierzyłam, ale w ostatnim nie miałam wiecej niz 36.6 w środku cyklu a tak to ok 36.3, a teraz się utrzymuje ok 36.9 od paru dni. bóle od ok 20 dc mam jak na okres, ale teraz już coraz bardziej więc czekam jeszcze do ok 37 dc i zrobię test. Zastanawiam się tylko czy przy moich cyklach można zajść współżyjąc 9 dc.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ