X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Alergia-czy można brać tabletki odczulające?
Odpowiedz

Alergia-czy można brać tabletki odczulające?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 5 marca 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CZeść, zbliza się okres wiosenny i już zaczynaja pylić roślinki/ Czy ktoraś z Was jest również alergikiem i bierze jakieś tabletki w trakcie ciaży??
    U mnie alergia zaczęła o sobie znać-zatkany nos, piekące oczy+przeziębienie-ale moj gin nie zna się na lekach ktore mogą być bez obaw stosowane w ciąży. a Wy?????

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • agattee Autorytet
    Postów: 731 208

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobre pytanie ! Podpisuje sie bo tez jestem alergikiem (5 tc) i nie wiem czy cos brac czy nie.

    wff22n0ab6iac00e.png
  • Lavendula Autorytet
    Postów: 787 2004

    Wysłany: 2 maja 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pytałam moją Gin - w tym sezonie na alergię chusteczki higieniczne i czysta woda..... - pozdrawiam Kichające ....

  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 2 maja 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na ulotce zazwyczaj jest ze są nie wskazane. Lecz ostatnio byłam u lekarza i powiedziała ze Jeśli jest to na prawdę uciążliwe i może zagrozić życiu matki to powinno się wziąć.
    Jednak u mnie jest to wysypka i zapisała mi krem który pomaga. No i polecam kupić calcium do picia bądź w tabletkach również powinien pomóc

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 5 maja 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciąży znalazłam sposób na moją alergię, w 100% bezpieczny. Jak wracam do domu po nawet krótkim pobycie na zewnątrz myję twarz delikatnym mydłem i psikam do nosa wodą morską (i wydmuchuję). Zapewne nie podziała to na silne alergie ale u mnie sprawdza się fantastycznie, więc spróbowac warto.
    Z tego co wiem wapno jest bezpieczne.
    Moja alergia sprowadzała się do opuchniętych oczu, kichania i drapiącego gardła w sezonie. Poza ciążą zawsze łykałam zyrtec albo amertil i wapno.

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W I trymestrze absolutnie nic nie wolno brać. Od II dozwolone są pewne leki antyhistaminowe, ale przed zażyciem jakichkolwiek skonsultujcie się z lekarzem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2014, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc ;-) dziewczyny,takie pytania mozna zadawac na watku ogolnym, przez takie pierdolowate nowe watki ktore ciagna sie kilka postow powstaje tu burdel doslownie.
    Za chwile w takim tempie nie bedzie mozna nic znalezc, nie robcie tego,please ;-)

    Limerikowo lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ