X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Angelius Provita
Odpowiedz

Angelius Provita

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • janda Koleżanka
    Postów: 36 26

    Wysłany: 18 lutego 2021, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Która z was miała robione badania prenatalne w klinice Angelius Provita w Katowicach? Byłyście zadowolone? Mógł z wami wejść mąż/partner na badanie czy musiał czekać przed gabinetem?

  • Franiczka_ Autorytet
    Postów: 547 384

    Wysłany: 19 lutego 2021, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Robiłam wszystkie trzy badania prenatalne w Angeliusie. Pierwsze dwa u dr Orlińskiego, a trzecie u doc. Agaty Włoch. Jestem bardzo zadowolona. Na pierwszych wszedł ze mną mąż, a na kolejnych dwóch byłam już sama. Niestety nie wiem jak teraz wygląda sytuacja.

    janda lubi tę wiadomość

    3i492n0aa33ktkto.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ