X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Badania prenatalne Warszawa
Odpowiedz

Badania prenatalne Warszawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • dydone Przyjaciółka
    Postów: 163 33

    Wysłany: 28 marca 2020, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virad wrote:
    U mnie ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa
    No to duzo lepiej, mniej problemow. Mniej zagrozen i mozliwych powiklan. Powodzenia i rosnijcie zdrowo!

    02.01.2019 r. Maria , Szymon [*] 39 tc , Aniołek [*] 8 tc, Aniołek [*] 5 tc, Aniolek [*] 7tc
    km5sgu1ri0500snx.png
  • Virad Autorytet
    Postów: 908 286

    Wysłany: 28 marca 2020, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dydone wrote:
    No to duzo lepiej, mniej problemow. Mniej zagrozen i mozliwych powiklan. Powodzenia i rosnijcie zdrowo!
    Dziękujemy ❤️

    Nareszcie razem. 👨‍👩‍👧‍👦
  • Freja000 Autorytet
    Postów: 1200 646

    Wysłany: 30 marca 2020, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virad wrote:
    Freja000 planujesz robić niffy/sonco? Gdzie najlepiej się umówić? Czy to robi się może u tego samego lekarza co prenatalne?

    już zrobiłam, czekam na wyniki. Mój lekarz mnie skierował, ale bezpośrednio można zrobić chyba.

    Jak stazystka robi to ja nie wiem... trochę nie o to chodzi...

    dqprp07wzt9w07bj.png
  • Bryś Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 30 marca 2020, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virad, jak masz czas, możesz podjechać do Powsina do Genomedu na Sanco. Plus jest taki, że jest chyba 100 czy 200 zł taniej i wcześniej rozmowa z genetykiem.

  • Virad Autorytet
    Postów: 908 286

    Wysłany: 30 marca 2020, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freja000 wrote:
    już zrobiłam, czekam na wyniki. Mój lekarz mnie skierował, ale bezpośrednio można zrobić chyba.
    .
    Gdzie robiłaś i jakie koszta?

    Nareszcie razem. 👨‍👩‍👧‍👦
  • Freja000 Autorytet
    Postów: 1200 646

    Wysłany: 31 marca 2020, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unicare, robiłam sanco plus. Jakieś 2700 chyba, nie pamiętam, wyparłam ;)
    Daj znać na kogo się zdecydowałaś.

    dqprp07wzt9w07bj.png
  • Virad Autorytet
    Postów: 908 286

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freja000 wrote:
    unicare, robiłam sanco plus. Jakieś 2700 chyba, nie pamiętam, wyparłam ;)
    Daj znać na kogo się zdecydowałaś.
    Chyba Makowski będzie.

    Nareszcie razem. 👨‍👩‍👧‍👦
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1715

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie ciekawią te "przeoczenia" Makowskiego - a dlatego, że on dokładnie wszystko pokazuje plus daje płytę z calutkim badaniem... Przecież chyba by miał sporo spraw, skoro każda ciężarna ma dowód w ręku o.O

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • Virad Autorytet
    Postów: 908 286

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wichrowe_wzgórza wrote:
    Mnie ciekawią te "przeoczenia" Makowskiego - a dlatego, że on dokładnie wszystko pokazuje plus daje płytę z calutkim badaniem... Przecież chyba by miał sporo spraw, skoro każda ciężarna ma dowód w ręku o.O
    No właśnie tez się nad tym zastanawiałam. Może to konkurencja umieszcza te komentarze 🤷‍♀️

    Nareszcie razem. 👨‍👩‍👧‍👦
  • Freja000 Autorytet
    Postów: 1200 646

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tam są sprawdzane imiennie chyba osoby, więc nie sądzę. Zresztą do tych dobry nie ma luzów ;) nie sądzę, żeby ktoś musiał się do tego posuwać.
    raczej bym stawiała na tzw sodówę. Niektórzy wielcy i uznani tak są siebie pewni, że nie mają pokory w sobie...

    a ja się zastanawiam kiedy się zapisywać na połówkowe, tzn ile wcześniej... dziś mi się śniło, że byłam na połówkowym u kobiety. Może pójdę tym tropem ;)

    dqprp07wzt9w07bj.png
  • Virad Autorytet
    Postów: 908 286

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freja000 wrote:
    Tam są sprawdzane imiennie chyba osoby, więc nie sądzę. Zresztą do tych dobry nie ma luzów ;) nie sądzę, żeby ktoś musiał się do tego posuwać.
    raczej bym stawiała na tzw sodówę. Niektórzy wielcy i uznani tak są siebie pewni, że nie mają pokory w sobie...

    a ja się zastanawiam kiedy się zapisywać na połówkowe, tzn ile wcześniej... dziś mi się śniło, że byłam na połówkowym u kobiety. Może pójdę tym tropem ;)
    Chyba się rozmyślam 🤦🏼‍♀️ Znam takich wielkich, co przerost formy nad treścią.

    Nareszcie razem. 👨‍👩‍👧‍👦
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1715

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 02:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie można na tych portalach napisać cokolwiek komukolwiek ;) Nie da się sprawdzić, czy faktycznie ktoś był, miał taką historię, czy nie.
    Podobno zresztą to częsta praktyka, pisanie tam specjalnie pozytywów lub negatywów, acz ja się generalnie na tych opiniach nie zawiodłam i zwykle zgadzam się z tymi, które są w większości ;)

    Freja, zależy do kogo idziesz i gdzie i kiedy przyjmuje... Ja to ustalam sobie z miesiąc wcześniej i nie mam niespodzianek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2020, 02:30

    Freja000 lubi tę wiadomość

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • Virad Autorytet
    Postów: 908 286

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wichrowe_wzgórza wrote:
    Spokojnie można na tych portalach napisać cokolwiek komukolwiek ;) Nie da się sprawdzić, czy faktycznie ktoś był, miał taką historię, czy nie.
    Podobno zresztą to częsta praktyka, pisanie tam specjalnie pozytywów lub negatywów
    Coś w tym jest 🤦🏼‍♀️

    Nareszcie razem. 👨‍👩‍👧‍👦
  • Arowana14 Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam badanie PAPP-A z krwi i później mój lekarz zrobił opis + badanie obrazowe oczywiście. Chodzę do centrum Babka Medica na Wąwozowej do doktora Porębskiego Piotra. Badania krwi robiłam jednak nie u nich, a po prostu w laboratorium, on jedynie zrobił opis. Z malutkim wszystkim na szczęście okej :)

    Mokka lubi tę wiadomość

    Aga
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ