X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Badanie echo serca u płodu
Odpowiedz

Badanie echo serca u płodu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • magda_o Ekspertka
    Postów: 140 62

    Wysłany: 5 kwietnia, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Czy któraś z Was zdecydowała się przy cukrzycy ciążowej zrobić echo serca płodu? Dostałam informację od lekarza, że jest rekomendowane. Na badaniach połówkowych nic nie wyszło w sercu, ale mimo to lekarka zdecydowanie doradziła, że takie badanie w moim przypadku powinno się wykonać. Mam trochę poczucie, że tych badań już trochę robię, a nie chce zwariować i robić wszystko co tylko jest możliwe do zrobienia 🤦🏼

  • Kaktusowa Autorytet
    Postów: 634 607

    Wysłany: 5 kwietnia, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam zlecone echo serca przez kiepskie wyniki pappy i poszłam dla swojego spokoju zrobić. Dostałam skierowanie na nfz do szpitala, na szczęście wszystko ok. Moim zdaniem dużo zależy od Twojego podejścia, ja wiem, że gdybym nie zrobiła to bym się tym zamęczała i nawet gdybym musiała zapłacić to bym poszła.

    preg.png
    🩵nifty niskie ryzyka, chłopczyk🩵
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ