X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Becikowe 2016
Odpowiedz

Becikowe 2016

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • michaskowa Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Mam takie pytanie czy ktoras z Was jest wstanie mi powiedziec jak to jest z jednorazowym becikowym?
    Wg mnie razem z mezem mamy za wysoki dochod ale tesciowa oczywiscie twierdzi ze glupoty gadam.

  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prog za zeszly rok wynosil wynosil 1922 zl netto na osobe w rodzinie a liczy sie dochod za 2014 rok,dzielicie na siebie i to dzieciatko ewentualnie inne dzieci jesli macie oraz na 12 miesiecy, zlozyc warto, bo czasem sytuacja jest taka ze pewne dochody odliczaja jako dochod utracony a inne doliczaja jako uzyskany, panie od zasilkow powiedza wszystko w konkretnej sytuacji

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki czy to jest dalej aktualne w tym roku czy zamienili tak na tę roczną zapomogę dla bezrobotnych w kwocie 1000 zł i wyrównanie do tysiąca dla tych co mają mniejszy? Tzn macierzyński. Czy jednorazowe becikowe funkcjonuje dalej samodzielnie?

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ