X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Beta hcg- czy może się mylić?!
Odpowiedz

Beta hcg- czy może się mylić?!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paulinkan Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    23 grudnia miałam miesiączkę tzn pierwszy dzień. Stosunek miał miejsce 1 stycznia. Owulacja prawdopodobnie 5 stycznia. Cykle mam 28 dniowe. 13.01 zrobiłam Beta hcg wynik wyniósł 0,26. Kolejne zrobiłam 15.01 wynik 0,46. Jednak miesiączka przyszła planowo w poniedziałek tzn 20.01. Ale była inna. Najpierw bardzo gęsta, ciemna krew potem normalna tzn. jasno czerwona, żywa. Wiec 4 dnia miesiączki poszłam na badanie Beta hcg tzn wczoraj. (32 dc) Wynik 0,21. Dziwi mnie to bo zawsze miałam w tym laboratorium <0,100. A teraz lekko podwyższone. Nie wiem co o tym myśleć. Wcześniej bardzo bolały mnie piersi, ten ból minął. Ale od wtorku mam dziwne parcie na pęcherz, często biegam siku. Co o tym myslicie? Czy to możliwe ze Beta hcg nieo jest produkowana a ja jestem w ciąży?

    Ps. Wiem, ze to może być głupie pytanie, ale poczytałam na forach posty dziewczyn które uważały, ze do 3 miesiąca nie wiedziały ze są w ciąży bo Beta hcg wychodziło negatywne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2020, 15:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli byłabyś w ciąży, to bhcg na takim etapie byłaby duużo wyższa.

  • Paulinkan Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli w sumie nie ma już co wykonywać dalej bety? Skoro 4 dni po terminie miesiączki negatywna?

  • Jeheria Autorytet
    Postów: 2375 2617

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety to nie ciąża

    Vy8jp2.png
    3V06p2.png
  • Paulinkan Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli takie wyniki są całkiem normalne? Nie powinnam się z tym zgłosić do ginekologa? Zawsze miałam <0,100 s trochę wykonałam tych badań. A teraz nieco podwyższone.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ