X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Białostoczanki
Odpowiedz

Białostoczanki

Oceń ten wątek:
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja juz miesiąc po porodzie. Do szpitala trafiłam wcześniej z uwagi na nadciśnienie. Na poród się nie zapowiadało mimo przenoszenia. Po założeniu cewnika na szyjkę (w celu jej otwarcia) skurcze ruszyły po 24 godzinach. Kolejne 24 godziny skurczy i wobec braku postępu porodu zrobiono cc.
    Teraz tak - patologia na trojkę. Nic szczególnie złego, ale i z dobrych rzeczy niewiele. Zdarza się, ze pacjentki dostają jednorazową pościel, bo brakuje tam tej bawełnianej. Sale oczywiscie wieloosobowe.
    Trafiłam do dr Rećko i to on mnie w zasadzie poprowadził do końca.
    Porodówka super. Schludny pokój z łazienką. Brakuje drabinki, ale jest worek sako i piłka. Mi pomagało chodzenie, ale po podaniu znieczulenia tam nie pozwalają chodzić (na Warszawskiej mozna). Położne fantastyczne. Trafiłam na dwie zmiany. Anestezjolodzy również bardzo sympatyczni. Lekarz prowadzący konkretny i rzeczowy.
    Na połogu również bylo w porządku mimo pięcioosobowej sali. Położne z noworodkowego fantastyczne.

    Gdybym miała wybierać, to wolałabym poród naturalny. Jakoś nie wspominam źle tych 24godzinnych skurczy. Za to dolegliwości po cc... Lepiej nie mówić. Do tej pory jak kicham, to mnie ciągnie coś w środku.

    Mnie w Artemidzie prowadzil Domitrz. W szpitalu był u mnie trzy razy - na patologii, porodowce i połogu. Poza tym dzwonił i wysyłał smsy. Widać było, że się interesuje. Rozmawiał z lekarzami prowadzącymi i naprawdę reagował, gdy według niego cos było nie tak.
    Jeżeli drugi raz uda mi się zajść w ciążę, to znowu pójdę do USK. I ponownie wybiore Artemidę i dr Domitrza.

    gigsa lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 5 maja 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze do 10 tego wybrac miejsce porodu: czy panstwowo w usk gdzie jest moj lekarz lecz no opieka poporodowa jest slaba, warunki gdzie lazienka na caly oddzial jedna na korytarzu i po 6 bab w sali i jedzenie do d... czy prywatna klinika arciszewscy bardzo komfortowa, lecz wiadomo bez takiego extra sprzetu noworodkowego gdyby cos sie tak poszlo

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ