X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Blizny po laparoskopii a ciąża
Odpowiedz

Blizny po laparoskopii a ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anecia722 Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 28 sierpnia 2022, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 🙂 zastanawiam się jak zachowują się blizny w ciąży. Mam pionowa bliznę pod pępkiem i pozioma bliznę po lewej stronie brzucha na linii majtek, wszystko to po laparoskopii. Czy te blizny bardzo się rozciągną?

  • niutek87 Autorytet
    Postów: 803 1985

    Wysłany: 1 września 2022, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 🙂 Ja miałam w pępku i po jednej z obu stron brzucha na linii majtek. Te dolne po dwóch ciążach bez zmian, na tej w pępku robiły mi się już po porodzie strupki,ale po odpadnięciu zagoiło się.Mam też blizne po operacji na wyrostek robaczkowy i też nie zmieniła się w obu ciążach 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2022, 21:37

    201904271656.png

    202202171656.png

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ