X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ból! !!
Odpowiedz

ból! !!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 26 października 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy . Jestem w 36 tc ciąży i od 3 dni mam nie ustający ból podbrzusza jak na okres. Ból stopniowo ustaje tylko jak się położę ale jak już wstanę znowu to samo . Ciąglego cczuje . Mam się martwić. ? Czy jechać na IP
    ? Boję się że nie długo się zacznie . Czasami mocno zaboli ze aż krzyknę z bólu

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to są takie skurcze całkiem jak na okres czy masz uczucie "rozpierania"? No i najważniejsze, czy czujesz normalne ruchy? W moim przypadku było tak, że skurcze przepowiadające były takie jak okresowe, a porodowe były właśnie takie "rozpierające". Jeśli Cię niepokoją to przejedź się na IP, niech sprawdzą czy z dzidziem wszystko ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2015, 22:21

  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 27 października 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No są to takie okresowe bardziej . Teraz stopniowo ustały . Nie boli aż tak bardzo ale czuć lekko jeszcze . Dużo pomogła wczorajsza dłuższą kąpiel .. wiec może są to skurcze przepowiadajace . W czwartek mam lekarza wiec zapytam o to .. jak nie ustanie i będzie boleć bardziej to pojadę na IP sprawdzić .. a tak to chyba poczekam do czwartku .. bo u nas w szpitalu to jak nic nie będzie się działo u jest to normalny objaw to strasznie krytykują cie .. zamiast zrozumieć ze człowiek się martwi

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami lepiej, żeby skrytykowali, niż zaniedbać jakiś niepokojący objaw. Cieszę się, że przeszło. I jeszcze jedno - porodowe skurcze pojawiają się w miarę w równych odstępach czasu i nie łagodzi ich kąpiel. Jak są już co 4-5 minut to rodzisz :) Na Twoim etapie ciąży jest wielce prawdopodobne, że macica ćwiczy przed porodem. Dużo odpoczywaj i postaraj się nie denerwować. Trzymam kciuki, będzie dobrze. :)

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 27 października 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej miałam w zeszłym tygodniu tak samo, bóle jak na okres ruszać się nie mogłam a jak leżałam to lepiej, byłam u gina i mówił że to normalne i ma boleć bo pewnie dziecko się do wyjścia układa :-)
    ja osobiśćie zrobiłam sobie ciepłą kąpiel i lekarz pozwolił 2 nospy połknąć i przeszło :-)

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 27 października 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie . Ale mam nadziejexze jeszcze chociaż te 2 tyg wysiedzi w brzuszku ;)) . Teraz znowu czuje mocniejszy ból w dole brzucha . Mam nadzieje ze do wieczora przejdzie . Bo obiad mężowi trzeba przygotować a jak tu się ruszać jak czujesz takie bóle;))

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ