X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ból łydki
Odpowiedz

ból łydki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 4 września 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, mam pytanie czy moze któras z Was miała taki problem jak ja...... jestem w 28 tygodniu ciazy i od kilku dni boli mnie łydka to taki ból jakby na zmiane pogody, nie boli cały czas ale z przerwami, czy mozliwe ze to maluch tak naciska?

    iv09hdgenu0skffm.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 4 września 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na lydke to maly maluszek nie ma takiej mocy :--)) by nacisnac mimo swej wagi
    pewnie lapia Cie skurcze co jest normalne po 20tyg
    polecam z apteki aspargin 3x2tab powinno pomoc plus uregulowac gospodarke potasu i magnezu
    ja bralam cala ciaze i skurcze lydki mialam nad ranem doslownie pare x tylko
    pij tez minimum 8x szklanek wody niegaz i oczyw odpoczynek
    Zdrowka!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2014, 14:25

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 4 września 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm tylko ze ja nie odczuwam tego jako skurcze tylko takie ciagnięcie...

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To biegnij do lekarza bo to może być zakrzepica. Ja niestety też ją dostałam w ciąży i to się właśnie objawia jak takie ciągnięcie. Przy zakrzepicy noga w tym miejscu gdzie jest zakrzep jest t=jakby twardsza i boli. Sprawdza się to uciskając łydkę od stopy ku górze - miejsce w którym zaczyna boleć i ciągnąć to tam jest skrzep

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie masz bardziej widocznych żył na łydce? Bo może to tylko żylaki. Tak czy siak - do lekarza z tym.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 4 września 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    własnie wróciłam, mówi ze jest ok i ze moze to od kregosłupa, kazał obserwowac i w razie zaczerwienienia jechac do szpitala , a co ci dali na zakrzepice sa bezpieczne leki w ciazy?

    iv09hdgenu0skffm.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 4 września 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w zakrzepicy rozrzedza sie krew np acard 125mg na dobe
    trzeba wiedziec czy ma sie uczulenie na salicylany bo to podstawa lekow tego typu i porobic badania na zespol krzepniecia
    mi wyszly negatywnie ale bralam acard cala ciaze
    po 30 tyg ciazy mnie bolalo na boku nad kostka i tez lydka podczas spacerow

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2014, 19:54

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 4 września 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedzi:-)

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy zakrzepicy to acard nie wystarczy tylko szpital i zastrzyki z heparyny.

  • rokabaj Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 9 października 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja stosowałam przy pierwszej ciąży i stostuje też teraz odwary z kaliny - https://www.stolicazdrowia.pl/2183/kalina-koralowa-wlasciwosci-lecznicze-zastosowanie-sposob-uzycia/ warto zapoznać sie z właściwościami i zastosować :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ