X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ból podbrzusza po stosunku.
Odpowiedz

Ból podbrzusza po stosunku.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Invictia Przyjaciółka
    Postów: 62 71

    Wysłany: 3 maja 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Bardzo się martwię, i jeszcze bardziej przez to, ze nie znalazłam nic na ten temat.

    Także, drogie mamy oraz przyszłe mamy słuchajcie.

    Mam 21 lat i jestem w 8 tygodniu + 1 dzień ciąży. Dzisiaj z narzeczonym kochaliśmy się, gdy nagle strasznie zaczęło bolec mnie podbrzusze. Kiedy wychodził ze mnie, miałam uczucie ze coś ruszył we mnie, lub ze coś się ruszyło. Od stosunku, bardzo boli mnie brzuch, aż musiałam zażyć paracetamol. Jest mi nie dobrze (mam odruchy wymiotne, nagle, wcześniej nie miałam), mam dreszcze ( nie mam gorączki) oraz czuje się osłabiona.

    NHS24 oraz A&E stwierdzili ze to normalne, i jeżeli się nie poprawi to rano do midwife zadzwonić.

    Ktoś mi powie czy powinnam się martwić, czy macie tak podobnie? Bardzo się boje ze poronie...

    Catherine❤️
    010i3e3kpqm93z17.png
    Data porodu - 9 Grudnia ❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ