X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Bóle podbrzusza
Odpowiedz

Bóle podbrzusza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2020, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Chciałam się was poradzić. Więc tak pierwsza ciąża w 2016 roku i porod CC. Po roku starań w maju zaszłam w kolejną ciążę ale niestety poroniłam w 5 tygodniu. Aktualnie jestem w trzeciej ciąży 6 tydzień (5t6d) na USG w 5 tygodniu widoczny pęcherzyk ciążowy. Niestety od czasu gdy dowiedziałam się o ciąży boli mnie podbrzusze. Wspomnę że biorę duphaston 2 razy dziennie. Byłam u dwóch ginekologów i zalecili nospe doraźnie. Ale boje się że coś może się stać. Czy takie bóle są normalne? Czy może być tak np po CC? Nie mam plamien itp a kolejną wizytę za tydzień

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 25 sierpnia 2020, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj moja droga po pierwsze gratuluję kolejnego cudu pod sercem ♥️ również tak jak Ty jestem mamą aniołka może idź gdzieś prywatnie jak np tym gin nie ufasz .
    Ja mam 4 porody SN ( siłami natury ) i jedne CC za sobą i raczej po CC mnie podbrzusze nie bolało , miałam trochę inne komplikacje ale to już inny temat .

    Życzę Ci wszystkiego dobrego , i jak masz możliwość to tak jak napisałam powyżej idź prywatnie , i się skonsultuj powodzenia i rośnijcie zdrowo ❤️.

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2020, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam już dwa razy prywatnie u różnych ginekologów. Poprostu na bol brać nospe i leżeć, odpoczywać. Mam jednak nadzieję że nic groźnego

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ