X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne bóle podbrzusza brak @ a testy negatywne ??
Odpowiedz

bóle podbrzusza brak @ a testy negatywne ??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ostatni okres miałam ok 15 listopada mniej więcej od połowy cyklu zaczęły się niekończące bóle jajnika które towarzyszą mi np po dłuższym staniu chodzeniu bądź dzwiganiu, (praca stojąca) okres teraz powinnam mieć 11 ale nie ma, dziś od ostatniej domniemanej owulacji sluz bialy lepki zawsze cos na wkladce zostawalo. 2 dni przed planowaną miesiaczka krótkie bóle jak menstruacyjne dodam że od kąd pamiętam zawsze towarzyszą mi z przyjnsciem @ nigdy wczesniej. Mam tylko tępe bóle pobrzusza i częściej prawego jajnika które przechodzą aż na pachwine. Brzuch wzddety i dołu, od paru cykli badań szyjke napewno jest twarda ale zarazem miękka i ujściu. Dziś 15 i doszło mi plamienie zmieszane z tym sluzem takie brazowawe. Testy robiłam w dniu spodziewanej z rana bo czułam że coś jest nie tak 1 po również z rana i wczoraj wieczorem i każdy negatywny. Wizyta dopiero na 20 grudnia ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2016, 17:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze któraś z was miala podobny przypadek?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ