X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Brak mdlosci
Odpowiedz

Brak mdlosci

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to normalne , ze w 8 tygodniu ciazy nie mam mdlosci i wymiotow? troche sie martwie. tylko czasem mnie tak zemdli, mam wiecej sliny, ale nie wymiotuje. za to mam spory apetyt , ktory staram sie kontrolowac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy ktoras z was tak miala?

  • verynice Autorytet
    Postów: 1207 1842

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam, do dzisiaj zero dolegliwości poza brakiem miesiączki i rosnącym brzuchem :) Nic, tylko się ciesz, że jesteś taką szczęściarą :)

    Limerikowo, Domi IRL, FeliceGatto, Anoolka lubią tę wiadomość

    dqprpx9ikjqhrova.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 20 marca 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak miałam, może przez tydzien mi bylo niedobrze i smak miałam dziwny ale nie wymiotowalam. Pamiętaj każda ma inne objawy w ciąży, tylko się ciesz, ale zawsze możesz je jeszcze dostać :-)

    Limerikowo, FeliceGatto lubią tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 20 marca 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://bellybestfriend.pl/forum/i-trymestr/brak-jakichkolwiek-objawow-w-6-tygodniu-ciazy,2158.html

  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 20 marca 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja moge policzyc na palcach obu rak ile razy haftowalam w 1 trym a i tak pare x to bylo extra, bo po witaminach dla kobiet w ciazy od razu wiec jak zorientowalam sie to je odstawilam
    mdlosci dokuczaly i tak tylko troche i to wieczorami
    glownie to krecilam nosem na "złe" zapachy ludzi przepoconych, miesa, kielbas, chemikaliow do czyszczenia lazienki, dezodoranty
    tak jak ok napisaly Ci Dziewczyny powyzej na razie sie ciesz po prostu;--)))
    f2w3pc0zzgl2xzuk.png

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 20 marca 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wymiotowałam od ok 7/8 tyg do 21 tyg ciąży a za to moja znajoma oprócz ochoty na kakao nie miala nic żadnych objawów . więc ja latałam do łazienki codziennie w pracy a ona z usmiechem na twarzy stała sobie i pracowala :) więc nie ma reguły . Powinnaś się cieszyć bo do przyjemnych rzeczy nie należy :)

    Limerikowo, mada_lena lubią tę wiadomość

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • Agusia2312 Autorytet
    Postów: 977 1338

    Wysłany: 20 marca 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ani razu nie wymiotowałam i nie mdliło mnie :)

    Limerikowo, ao12. lubią tę wiadomość

    w4sqsg18dydmngv7.png[/url]

    w4sqskjo7ajwjkso.png[/url]
  • mada_lena Autorytet
    Postów: 1501 2230

    Wysłany: 20 marca 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesciara! Ja mam od niedzieli mdłości i zgage. Uwierz nic przyjemnego:\ i nudności wcale nie świadczą o tym ze ciąża rozwija się prawidłowo, bujda.

    Limerikowo, lolka83 lubią tę wiadomość

    ex2bcwa1nmh8d1pb.png
  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 20 marca 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciesz sie Ze Cie to omija, ja przez dwa miesiace nie moglam lodowki otworzyc zeby mnie nie zemdlilo ;)

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nela78 wrote:
    Czy to normalne , ze w 8 tygodniu ciazy nie mam mdlosci i wymiotow? troche sie martwie. tylko czasem mnie tak zemdli, mam wiecej sliny, ale nie wymiotuje. za to mam spory apetyt , ktory staram sie kontrolowac.


    hej. Mam tak samo,zero objawow,kompletnie nic,brzuch tez nie rosnie ,apetytu brak,jem tyle co zwykle,ale dzisiaj byłam na wizycie i wszystko ok,serduszko bije,rosnie dobrze,wiec nie ma sie czym martwic. Jestem 8 tydz 2dzien

    Anoolka lubi tę wiadomość

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po prostu Wasze organizmy inaczej reagują na zmieniające się poziomy hormonów. Ja wymiotowałam jak kot przez ponad tydzień, wylądowałam pod kroplówkami, do dziś jadę na czopkach p/wymiotnych a i tak co drugi dzień jakiś haft się zdarzy.
    Cieszcie się że Was to omija!!!

  • KasiaKa Autorytet
    Postów: 337 829

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się cieszę ciążą bez wymiotów i mdłości. W żadnej ciąży ich nie miałam.A apetyt za to mocno zróżnicowany :)

    Filip 15lat, Igor 12lat, Córka 14tc Aniołek*
    BASIA 3 lata:)
    kefbyf4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuszki dont wooooorry ja w przez całą ciąże nie zwymiotowałam ani razu, spokojnie ;) A mój Franek zdrowy i rośnie jak na drożdżach :) Cieszcie się bo niektóre mamuśki z kibelka nie schodzą :P

    Jedyne co to nie schudniecie na początku od wymiotów a waga będzie sobie wesoło rosła :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2014, 17:49

  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NataliaK wrote:
    Cieszcie się bo niektóre mamuśki z kibelka nie schodzą :P
    /QUOTE]
    Na przykład ja. :) A 8 miesiąc wita. Nie przejmuj się, ani moja matka, ani babcia ani nawet bratowa (choć to nie z krwi rodzina) nie wymiotowały. Tylko ja zostałam tym zaszczycona i coraz mniej dzielnie to znoszę.

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • ao12. Autorytet
    Postów: 1032 631

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nie męczyły żadne mdłości, ogólnie tylko senna byłam spałam min 10h :)
    Nie ma co się zamartwiać, tylko się cieszyć :)
    Ja sobie to tak wytłumaczyłam: maleństwo wie,że mamusia musi pracować i współpracuje ze mną;)

    zrz6gu1rhuyw52vb.png
    relgxzdvya23oj2h.png
    i81xvhpg91t5h2er.png
  • Martyna Sz. Koleżanka
    Postów: 45 20

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie... każda z nas jest inna. Powinnaś się cieszyć :)
    Moja mama nie wymiotowała w żadnej z trzech ciąży, natomiast ja wymiotowałam przez 2 miesiące dzień w dzień :/ I to najwięcej wieczorami, a nie rano.

    f2w3rjjgbh5yex6a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temat mdłości jest chyba najbardziej maglowanym wątkiem na wszystkich forach. Nie dziwie się bo mdłości potrafią naprawdę uprzykrzyć życie... zresztą sama przez to przechodziłam :)

    Natalia90 lubi tę wiadomość

  • LoLkA Przyjaciółka
    Postów: 92 56

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mialam ani mdlosci ani wymiotow ani innych ksiazkowych objawow i nie mam ich do tej pory a jestem w 38 tc no poza tym ze na poczatku spalam wiecej i dziasla mi krwawily. Natomiast jesli chodzi o samopoczucie to gdyby nie test ciazowy nie pomyslalabym ze w ciazy jestem. Jadlam od pozatku wszystko, na nic nie mialam zachcianek. Sama sie dziwie jak to mozliwe a jednak;) A dzidzia rozwija sie prawidlowo.

    Kulka41 lubi tę wiadomość

    https://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5ecg4oqqc3.png
  • ap1526 Autorytet
    Postów: 1127 1184

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 12:47

    km5shdge5h821nxg.png
    qb3ckqi1w8eq80rq.png
    j36rxzdv03noids4.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ