X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne brak okresu!
Odpowiedz

brak okresu!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mysiia Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 24 maja 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 Maja tzn w Owulacje uprawiałam z chłopakiem seks przerywany bez zabezpieczenia ( nie doszedł we mnie) 2 dni później dostałam biegunki, bóle brzucha, lewego jajnika, piersi trochę pobolewały, bardziej sutki uporczywie swędziały, ból głowy i pobolewanie w krzyżach. 3 Dni przed spodziewaną miesiączką na bieliźnie zobaczyłam plamkę czerwonej krwi, pomyślałam że okres się zbliża. 17 Maja powinnam dostać okres ale się nie pojawił, tylko bóle podbrzusza i nic więcej. 19 maja znowu zobaczyłam tylko plamke Czerwonej krwi Dzisiaj jest już 24 Maj a okresu dalej nie mam. Wydziela mi się śluz taki biało-żółty

  • Ulfenstein Autorytet
    Postów: 2055 1820

    Wysłany: 24 maja 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpis do pamiętnika to nie tu.

    Anoolka, Est, MonikaDM lubią tę wiadomość

    k0kd3e5emmavzxbk.png
    37+6 - 10/10, 2400g, 51cm.
    20+4 - 400g, 24+4 - 710g, 28+4 - 1050g, 32+5 - 1750g, 35+3 - 2220g, 37+3 - 2450g
  • Izieth Autorytet
    Postów: 925 763

    Wysłany: 24 maja 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to chyba czas na test ciążowy :)

    Est, MonikaDM lubią tę wiadomość

    zem3anlif9kas3et.png
    zem3df9h3sl7c67r.png
    Mój aniołek Lenka [*] 13.08.2015 (13tc)
  • GRANAT Autorytet
    Postów: 458 404

    Wysłany: 25 maja 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że test wyjaśni twoje wątpliwości. Najlepiej z porannego moczu.

    Tym razem udało się!!!
    niemowle.gif
    Gabriel ur.16.11.16 56 cm. 4240 g. ;D
  • Ashley86 Koleżanka
    Postów: 48 4

    Wysłany: 25 maja 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo zrób betę z krwi.

    mhsv3e5e1p7hrrhi.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ