X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Brak Zarodka :-(
Odpowiedz

Brak Zarodka :-(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • NoemiiiOlaaa Debiutantka
    Postów: 11 5

    Wysłany: 24 listopada 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny , czy któraś z Was w 6 tygodniu miała robione Usg i czy bylo widac juz zarodek ? Dzis bylam u lekarza ktory stwierdzil że CHYBA ( TAK powiedział ) nic nie widzi , Jest tylko pecherzyk w pęcherzyku ciałko żółte i pokazał mi jeszcze że jest coś w rodzaju ciękiej nitki która pólsowała widziałam to na monitorze ale Lekarz powiedział że nie wie czy to jest Zarodek :( powiedział mi jeszcze i tu się zmartwiłam, że może być to puste jajo plodowe juz nie wiem co Myślec :-(:-(:-( Czy ktoras też tak miała z Was Kobitki i wszsytko się dobrze skączylo? Mam dopiero przyjść za tydzień ten lęk i strach mnie chyba wykanczą ... bardzo długo czekałam na te dzieciątko <3

    wwgz3eeapam8975h.png
  • Misiu2017 Autorytet
    Postów: 499 459

    Wysłany: 24 listopada 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6 tc to bardzo wczesna ciaza takze nie stresuj sie . Poczekaj tydzień na kolejna wizytę lub zrob badanie bhcg aby zobaczyć czy przyrost hormonu jest prawidłowy . Ewentualnie idź do innego lekarza z lepszym sprzętem Usg .

    NoemiiiOlaaa lubi tę wiadomość

    Synek :* urodzony 1.04.2017 <3
  • sandra_zog Przyjaciółka
    Postów: 111 20

    Wysłany: 24 listopada 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli w pęcherzyku znajduje się ciałko żółte i "coś pulsującego" to chyba nie oznacza pustego jaja. W 6 tyg jeszcze nie musi być dokładnie wszystko uwidocznione, wiele też zależy od sprzętu lekarza. Również doradziłabym Ci zrobienie Bety i powodzenia :)

    NoemiiiOlaaa lubi tę wiadomość

    eiktyx8d41ciyrnj.png
  • NoemiiiOlaaa Debiutantka
    Postów: 11 5

    Wysłany: 24 listopada 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję jutro pójdę na betę, Sprzęt lekarz miał dobry może lekarz do D... ;-)

    wwgz3eeapam8975h.png
  • Totoja Autorytet
    Postów: 579 282

    Wysłany: 24 listopada 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno jak jest cialko zolte to i bedzie zarodek. Za tydzien napewno juz zobaczysz piekna krope na usg.

    NoemiiiOlaaa lubi tę wiadomość

    0d1ylqxwgj8ci0pf.png
    k0kdanli3ifomssb.png
  • NoemiiiOlaaa Debiutantka
    Postów: 11 5

    Wysłany: 24 listopada 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewcZyny :-)

    wwgz3eeapam8975h.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 24 listopada 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NoemiiiOlaaa ja też się bardzo martwiłam bo tydzień temu według miesiączki miałam 6t2t a na USG widziałam tylko pęcherzyk 5 mm i bez ciałka żółtego. USG nawet nie było w stanie wyliczyć tygodnia ciąży na tak małym pęcherzyku.

    Dzisiaj według miesiączki mam 7t2d i poszłam na USG a tam pęcherzyk 15,3 mm i tym razem już było ciałko żółte ale zarodka jeszcze brak. USG wyliczyło wiek ciąży na 5t3d czyli prawie 2 tygodnie mam ciążę młodszą :P Prawdopodobnie owulację miałam grubo po 20 dc i dlatego tak jest. Lekarz uspokajał że zarodek bedzie do 1,5 tyg. max więc u Ciebie na bank też :)

    NoemiiiOlaaa lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Ju14 Autorytet
    Postów: 733 474

    Wysłany: 24 listopada 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie stresuj się nie potrzebnie. Ja też tak miałam, wychodziło właśnie, że jakiś 6 tydzień i tylko pęcherzyk. Lekarka nie kazała się denerwować tylko przyjść za 2 tygodnie, bo może owulacja się przesunęła.
    Po dwóch tygodniach było słychać już bijące serduszko :)

    Wiem co czujesz, bo to były strasznie trudne dwa tygodnie...
    dużo siły i samych pozytywnych myśli :)

    Natka88, NoemiiiOlaaa lubią tę wiadomość

    w4sq0dw4ipdk3tpr.png
  • Asik_kk Przyjaciółka
    Postów: 91 68

    Wysłany: 24 listopada 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam to samo w6 tyg na usg, właśnie dziś byłam na kolejnym i zobaczyłam serduszko ;) rozumiem co czujesz to byly 2 tygodnie starchu I nakrecania sie, ale spróbuj myśleć ze im mamusia jest spokojniejsza tym fasolka szczęśliwsza

    NoemiiiOlaaa lubi tę wiadomość

    w4sqdqk3kke62kr4.png
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2460

    Wysłany: 24 listopada 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NoemiiiOlaaa wrote:
    Hej dziewczyny , czy któraś z Was w 6 tygodniu miała robione Usg i czy bylo widac juz zarodek ? Dzis bylam u lekarza ktory stwierdzil że CHYBA ( TAK powiedział ) nic nie widzi , Jest tylko pecherzyk w pęcherzyku ciałko żółte i pokazał mi jeszcze że jest coś w rodzaju ciękiej nitki która pólsowała widziałam to na monitorze ale Lekarz powiedział że nie wie czy to jest Zarodek :( powiedział mi jeszcze i tu się zmartwiłam, że może być to puste jajo plodowe juz nie wiem co Myślec :-(:-(:-( Czy ktoras też tak miała z Was Kobitki i wszsytko się dobrze skączylo? Mam dopiero przyjść za tydzień ten lęk i strach mnie chyba wykanczą ... bardzo długo czekałam na te dzieciątko <3

    mój lekarz nie robił mi nawet usg w 5-6 tygodniu, dopiero w 8, powiedział, że będę się tylko stresowała czy jest zarodek czy nie ma. oczywiście powiedział mi po fakcie o tym:) jak już było serduszko :)

    NoemiiiOlaaa lubi tę wiadomość

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • NoemiiiOlaaa Debiutantka
    Postów: 11 5

    Wysłany: 24 listopada 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuję za miłe slowa dużo to dlamnie znaczy i jestem troszkę Spokojniejsza :-*:-*

    wwgz3eeapam8975h.png
  • Totoja Autorytet
    Postów: 579 282

    Wysłany: 25 listopada 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj potwm znac ile groszek mial milimetrow :-)

    NoemiiiOlaaa lubi tę wiadomość

    0d1ylqxwgj8ci0pf.png
    k0kdanli3ifomssb.png
  • Agata.l Przyjaciółka
    Postów: 88 90

    Wysłany: 25 listopada 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja tez tak mialam. Poszlam do lekarza bardzo szybko bo mialam jeschac na niezbyt bezpieczne oddelegowanie z pracy. I tej wczesnej wizyty niepotrzebnie tydzien naerwow sie pojawil. Bo na paczatku beta rosla a nic nawet pecherzyka nie bylo. Po tygodniu zrobilam bete i byla juz ponad tydzien i pojawilo sie serduszko bijace. To 6t6d. 17 maja mialam okres a 7.07 bylo widac na usg ze pojawilo sie Malensrwo a w tym tyg.zaczelam trzeci trymestr. Glowa do gory bo stres na tym etapie nie jest zupelnie potrzebny :) powodzenia

    NoemiiiOlaaa lubi tę wiadomość

    v1kdmjn.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 25 listopada 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam smutną historię... u mnie był i ładny pecherzyk 18 mm i ciałko żółte ... niestety :* . Dlatego tym razem pójde dopiero 8 tyg. Oczywiście trzymam za Ciebie kciuki. Owulki sa rozne , kazda ciąża inna wiec uszy do góry

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • nataliad Autorytet
    Postów: 321 245

    Wysłany: 25 listopada 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarka mówiła że najlepiej przyjść właśnie około 7-8 tygodnia żeby było już coś widać.
    Miałam raz puste jajo. Najpierw był pęcherzyk 6t.c. I lekarz kazał przyjść za dwa tygodnie. Poszłam po trzech bo wypadało jakieś święto i okazało się ze nadal jest tylko pecherzyk trochę większy. Musiałam zrobić betę. Po 48h spadła zamiast rosnąć.
    Myślę ze beta rozwieje wątpliwości.

    Powodzenia :)

    atdcj48amxaz4754.png
    l22n8u69fcsicq3w.png
  • NoemiiiOlaaa Debiutantka
    Postów: 11 5

    Wysłany: 25 listopada 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:-) tak jak pisałam poszłam dzisiaj rano na betę i odebrałam już wynik i jest 56056,58
    Ciąża 4-5 tydzien - 1000 50000
    5-6 tydzien - 10000 100000
    6-8 tydzien - 15000 200000
    Ostatnia miesiączke miałam 14 pażdziernika i według wyliczeń bellybestfrend dzisiaj mija dokładnie 6 tydzien , wydaje mi się ze tą beta jest troszeczkę za niska :-(

    wwgz3eeapam8975h.png
  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 25 listopada 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poszłam do ginekologa dokładnie w 5 tyg. 3 dniu... nie bylo zarodka. 2 tyg.pozniej już tak. Lekarz powiedział, że za wcześnie na zarodek i bijące serduszko


    moze owulacje miałaś później?poczekaj 2 tyg.

    NoemiiiOlaaa lubi tę wiadomość

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • Freska Przyjaciółka
    Postów: 70 33

    Wysłany: 25 listopada 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj tydzień lub dwa jest jeszcze wcześnie.

    NoemiiiOlaaa lubi tę wiadomość

    p19u9jcg3k1skenj.png
  • sandra_zog Przyjaciółka
    Postów: 111 20

    Wysłany: 25 listopada 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W becie najważniejszy jest przyrost, a nie wartości. Każda z nas jest inna i każda bedzie miała inny wynik także tym sie nie sugeruj. Najważniejsze jest czy wogóle wzrasta, ale podejrzewam że skoro jest tak wysoka, to na pewno. Niby się mówi że powinna wzrastac dwukrotnie, ale wiem ze moja beta na poczatku mnie martwiła bo jednego dnia miałam 32000, za kolejne 2 dni tylko 43000 a dzisiaj moja betka kopie jak szalona :) Powodzenia ! :)

    eiktyx8d41ciyrnj.png
  • NoemiiiOlaaa Debiutantka
    Postów: 11 5

    Wysłany: 26 listopada 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję , pozostaje mi czekać wizytę mam 1 Grudnia a 2 Grudnia mam urodziny podobno Marzenia się spełniają :-) buziaczki kochane Wszystkiego Dobrego Dla Was :-*

    wwgz3eeapam8975h.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ