X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne być kobietą, być kobietą...
Odpowiedz

być kobietą, być kobietą...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Rebeca Koleżanka
    Postów: 35 12

    Wysłany: 10 lipca 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz trochę z innej beczki :) Zastanawiam się co robicie drogie Dziewczęta, aby w czasie ciąży pozostać kobietami (w pełnym tego słowa znaczeniu) :D Może brzmi dziwnie, ale chodzi mi o przyziemne rzeczy. Jakich kremów używacie? Czy stosujecie jakieś specjalne balsamy do ciała? Czy malujecie się na co dzień?

    Druga sprawa. Co z włosami? Czy któraś z Was zdecydowała się na farbowanie włosów jeszcze w I trymestrze? Czy używałyście do tego specjalnych farb bez amoniaku?

    I ostatnia kwestia :) Chodzenie na szpilkach... Za niedługo jadę na wesele jako gość. Będę już wtedy miała widoczny brzuszek i nie wiem czy bezpiecznie będzie jeśli założę szpilki? Co o tym sądzicie?

    Czekam na Wasze opinie, wypowiedzi. Podzielcie się swoimi doświadczeniami :)

    Aniołek 18.07.2016 <3
  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 10 lipca 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja maluję się codziennie i staram się (w miarę możliwości) ładnie ubierać. Ale ma na to wpływ też to, że wciąż pracuję, więc nie mogę się zbytnio zaniedbać :P

    Na obcasach już od dawna nie chodzę i w zeszłym tygodniu na weselu również wystąpiłam w balerinach. Nie wiem na jakim etapie ciąży Ty jesteś, ale ja mam już olbrzymi brzuchol i w obcasach mogłabym zwyczajnie nie utrzymać równowagi :P Zresztą od 5 miesiąca męczy mnie ból kręgosłupa, więc staram się nie pogarszać sprawy obuwiem na obcasach. Ale będąc na weselu widziałam dziewczynę również w zaawansowanej ciąży, która była w szpilkach i dała radę tańczyć, wiec to chyba indywidualna kwestia :)

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • Rebeca Koleżanka
    Postów: 35 12

    Wysłany: 10 lipca 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem dopiero w 10tc :) Brzuszka jeszcze nie mam. Impreza za 2 miesiące więc wtedy już na pewno będzie coś widać :) Planuję założyć szpilki... zobaczymy jak to będzie! :)

    Aniołek 18.07.2016 <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ