X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Chory mąż - co robicie wtedy?
Odpowiedz

Chory mąż - co robicie wtedy?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1270 998

    Wysłany: 28 września 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbliża się okres przeziębień, gryp. Jeśli Waszego męża coś łapie a wy jesteście w ciąży, co wtedy robicie? Druga kanapa? Dodatkowy czosnek? ;) Będę wdzięczna za wszelkie porady, mąż wraca akurat z delegacji, gdzie połowa osób była chora. A ja dopiero początek ciąży... Dziękuję za odpowiedzi!!!

    zpbnj48a0fqxyaef.png

    34bwgywlqtank5nu.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 28 września 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak moj maz przyszedl z bolem gardla to spal 2 noce w duzym pokoju. 3 dnia przyszedl z pracy z gorączkiem i katarem, to zostal wyslany do swojej mamy. I tam spędzil kolejne 4 dni. W miedzyczasie byl u lekarza i dostal antybiotyk ze względu na mnie.

    Takze nie ryzykuj bo grypa teraz zajadla. Lepiej dmuchac na zimne.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 2 października 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też każde przeziębienie męża oznaczało automatyczną eksmisję na kanapę :) Jakbyś coś podłapała od męża, to będziesz się bardziej męczyć, bo większości leków nie możesz przyjmować. Nie ma sensu ryzykować.

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • Invis Autorytet
    Postów: 1586 867

    Wysłany: 2 października 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maseczka dla męża na twarz (są takie jednorazowe w aptece), faszeruje lekami, jak jest bardzo źle to mężu niestety na kanapę w salonie.

    7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png
  • ZAneczka Autorytet
    Postów: 636 456

    Wysłany: 2 października 2017, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciążę rozpoczęłam anginą, więc bardzo staram się unikać przeziębienia i chorób. Niestety chorobę Męża też mam za sobą. Brał antybiotyki, spał tyłem do mnie i osłaniał twarz. Ja profilaktycznie codziennie litrami piłam ciepłą wodę z cytryną, imbirem i miodem. Oczywiście izolacja- zero przytulania (chyba, że z osłonką na twarzy;)), trudny to był czas, ale daliśmy radę i nie załapałam nawet kataru.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ