X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża a informacja o ciąży w pracy
Odpowiedz

Ciąża a informacja o ciąży w pracy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, zaczęłam 5 tydzień, pracuje i nie wiem kiedy powinnam poinformować moja menager o ciąży.. Już prędzej ustaliłam urlop od 3.08-28.08.17. Nie wiem czy powiedzieć przed czy po urlopie.. Dodam że pracuje fizycznie w UK.
    Jak to było u was Drogie Mamy :)
    Dziękuję.

  • adelcia Ekspertka
    Postów: 147 86

    Wysłany: 18 lipca 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    ja myślę,że najlepiej po zakończeniu 1go trymestru.Ja taki miałam plan w 1 ciąży,ale powiedziałam w 9tyg bo strasznie wymiotowałam i musiałam iść na l4

    Skarbek2312 lubi tę wiadomość

    deaf234bd59751a3e2ce46fafae8735a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Up

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powiedziałam po 8 tygodniu jak tylko otrzymałam zaświadczenie od lekarza (po usg na którym biło serduszko). Dzięki temu w pracy jestem od tego czasu chroniona. Poza tym kierownik wiedział, że w każdej chwili mogę się gorzej poczuć i nie przyjdę do pracy.

    Nie wiem jak to wygląda w UK.

  • juliad Debiutantka
    Postów: 9 4

    Wysłany: 27 lipca 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi też poradzili ogólnie żeby pójść jak się już ma zdjęcie ;p

  • Larysa Ekspertka
    Postów: 208 170

    Wysłany: 28 lipca 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powiedziałam jakoś w 3 miesiącu.

    zrz6i09kmg998aky.png
  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 29 lipca 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powiedziałam dopiero na początku 5 miesiąca ale ja mam pracę biurową.

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • Mama-Ali Autorytet
    Postów: 1359 1406

    Wysłany: 29 lipca 2017, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy pracy fizycznej lepiej nie ryzykować i można powiedziec wczesniej. Ale że idziesz na urlop, to moze już po?

    Ja powiedziałam jak zobaczyłam serducho. Ale tylko mojej szefowej i poprosiłam o dyskrecję. Reszta dowiedziała sie po 3 miesiącu. Zreszta wtedy własnie poszłam na zwolnienie bo bardzo źle się czułam.

    To informowanie jest bardzo indywidualna sprawą, zależy i od pracy jaką wykonujesz i od tego jak sie czujesz. No i czy masz potrzebe informowania. Ja dzięki temu że moja szefowa wiedziała, mogłam spokojnie pracowac zdalnie :)

    Powodzenia i udanego urlopu!

    ex2bgu1r0a0mqp77.png

    f2wl3e5eiokd3igu.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ