X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża mamy a szczepienie starszego dziecka
Odpowiedz

Ciąża mamy a szczepienie starszego dziecka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 18 marca 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie przyszłe mamy :) Pytanie kieruję do mam spodziewających się drugiego lub kolejnego dziecka. Czy słyszałyście może o jakimś ryzyku dla ciężarnej mamy w związku ze szczepieniem starszego dziecka? Ja się dopiero staram o drugie maleństwo, i w tym okresie starań wypadły nam już szczepienia MMR, pneumokoki a niedługo 6w1. Szczepiłyście Wasze dzieci? Lekarze coś mówili?
    Z tego co ja wyciągnęłam od naszej pediatry to jedyne ryzyko stanowią szczepienia na ospę i żywe polio (OPV) jeśli mama nie byłą szczepiona/nie chorowała. Ale zdążyłam się już najeść strachu jak córcia miała różyczkę poszczepienną...
    Podzielcie się doświadczeniami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2014, 10:22

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • fizjo Autorytet
    Postów: 560 476

    Wysłany: 18 marca 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczerze nic nie słyszałam....ale na szczepienia wysyłałam tatusia z dzieckiem :-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ