X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża po cesarce
Odpowiedz

Ciąża po cesarce

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • onabella Znajoma
    Postów: 27 17

    Wysłany: 27 maja 2014, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie przyszłe mamusie mam pytanie jestem w 9 tygodniu ciąży pierwsze dziecko urodziłam CC tylko że nie takim zwykłym cień ciem wzdłuż ale w kształcie litery L ze względu na ponowny skurcz macicy. Czy są na forum takie mamy potrzebuje wsparcia, doświadczenia innych mam.... mój gin jest troszkę roztrzepany i nie ukrywam że nastraszył mnie strasznie, mówiąc że w każdej chwili brzuch może się rozjeść mogę stracić dziecko i życie.... zaczynam się bać każdego dnia nasłuchiwać wszystkiego, każdy najmniejszy ból w brzuchu sprawia, że się boje.... Powiedzcie jak było z wami....

  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 27 maja 2014, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj możesz zadać takie pytanie. :)

    https://bellybestfriend.pl/forum/iii-trymestr/porod-naturalny-po-cesarce,2779.html

    20120810580117.png

    26ympwo.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ