X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża po clo
Odpowiedz

Ciąża po clo

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny chcialam zapytać która z was jest po ciąży albo w trakcie dzięki tabletka clo i ew. Inofemie? Z jakich pecherzyków macie te swoje cuda? Zależy mi na odpowiedzi bo w piątek byłam na monitoringu i mialam pecherzyk o wymiarach 28,7 mm czyli duży i pękł albo w piątek albo sobotę bo jak bylam u swojego gina w niedziele ( w piątek pomiary robila mi jego koleżanka bo on był na urlopie) to już był plyn w zatoczce, endo wtedy wynosilo 10.1 mm. Trochę w piątek spanikowalam bo pecherzyk był bardzo duży a ona nie dała mi zlecenia na pregnyl ale na szczęście sam pękł. Tylko czy nie był za duży?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt nic?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Migotkaa Autorytet
    Postów: 4522 7694

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszłam w ciąze w pierwszym cyklu brania clo, choć lekarz nie dawał szans bo pęcherzyk był mały, dziś mam 9-cio miesięczne szczęscie o imieniu Szymonek:)
    tak że czasem warto odpuścić a natura zrobi swoje:)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    gwig1q1.png

    8e44aa0d87.png
  • ana909 Ekspertka
    Postów: 350 85

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszłam w 3 cyklu z clo, brałam 1tab dziennie i owu miałam tak jak zawsze w 17dc z pęcherzyka około 24-26mm.

    Kocham Cię córeczko ❤
    Alicja 3820g i 54cm ur. 28.09.2016 r ❤❤❤
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja jestem w 4 cyklu z clo z czego mialam 3 miesiace przerwy i ostatnio wyhodowalam giganta, mial 28,7 mm w piatek, a w niedziele byl juz plyn wiec pekl sam z siebie. do 9 maja zobaczymy z jakim efektem ale juz sie nie nastawiam... endo w niedziele wynosilo 10,1 wiec bardzo dobre na zagniezdzenie... tym razem mialam szybko owu bo 11-12 dc wiec spanikowalam i zastanawiam sie czy sa dziewczyny ktorym z tak duzym pecherzem udalo sie zaciazyc. gin ktora robila mi usg mowila ze to owulacyjny pecherzyk i peknie lada dzien albo i w tym samym, a pozno w nocy czulam lewa strone.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialyscie jakieś objawy zagadnienia? Ja dzis mam 6 dpo i od rana czuje ciężkoś podbrzusza i ogólnie jakoś dziwnie inaczej niż zwykle... No i czułam rano i tak do 16 albo jajnik albo ściankę macicy jakby coś się wbijalo

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • paninka Koleżanka
    Postów: 40 13

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj pecherzyk w 13 dc mial az 30mm i lekarka stwierdzila, ze szanse na ciaze sa marne. Dostalam ovitrelle, a po 2 tygodniach okazalo sie, ze jednak i z takiego giganta moze byc ciaza.

    plemniczka lubi tę wiadomość

    km5scwa1aut8uv9t.png
    dqpr6iyewwcyi6lc.png
    k0kdha00tco1nrqi.png
  • megimeg Autorytet
    Postów: 587 216

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatni cykl (7) z clo jaki miałam i w którym w zaszłam w ciąże olałam i nie poszłam nawet na monitoring więc nie wiem jakiej wielkości miałam pęcherzyk ;) wybrałam się do innego lekarza na konsultację i on widział już tylko pęcherzyk, który nie pękł, więc musiałam mieć dwa - ale owulacji nie zauważył więc ciąża była dla mnie ogromną niespodzianką w momencie, kiedy miałam już sobie zrobić przerwę w staraniach.
    ale w Grudniu po clo i pregnylu podanym na pęcherzyk 24mm mi się nie udało. Nie ma reguły chyba.

    oar83e3k7nkpecth.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paninka to mnie pocieszylas bo mój pewnie też był podobnej wielkości jak pękł. Megimeg ja 11 dc mialam pierwszy monitoring wiec musiałam isc i od razu był szok bo duży pecherzyk. Ale najważniejsze że się udało ;). A uczucie opuchnięcia jajnika albo jednej strony macicy (z tej strony była owu) może oznaczać ciaze? 6 dpo obudziłam się z takim uczuciem jakby ktoś mi przywalil w jajnik a to było w ten piątek w sumie, wczoraj w pracy byłam dziwna i rozkojarzona a dziś uczucie podobne ale mniej dokuczliwe

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • *Słoneczko Ekspertka
    Postów: 140 555

    Wysłany: 2 maja 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu stymulowanym clo (inofem też piłam w tym cyklu, ale i we wcześniejszych). Nie wiem jaki był pęcherzyk, bo tak wyszło, że nie miałam monitoringu, ale ogólnie to był dziwny cykl, bo byłam chora i nie bardzo można się sugerować temperaturą. Owulację według moich obserwacji miałam ok. 10. dnia cyklu, a więc wcześniej (zazwyczaj była ok. 13 dnia). I pamiętam, że ok. 15.-16. dnia miałam taki dziwny ból, dyskomfort w podbrzuszu, coś jakby ciągnięcie. Ale nie byłam jakoś bardzo nastawiona na to, że się od razu udało, więc nie skojarzyłam tego z ciążą, a teraz myślę, że to mógł być objaw implantacji. Cykle miałam 26-dniowe, a w tym cyklu już 26. dnia podskoczyła mi temperatura, co skłoniło mnie do zrobienia testu, na którym już się pokazała blada druga kreseczka. I tak oto czekamy na naszego kluska, jeszcze tylko(!) 60 dni!
    Trzymam kciuki za Was, które dopiero czekają na to szczęście. :-)

    Girl25, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72733.png
    Wojtuś jest z nami od 02.07.2016r. Nasze największe szczęście!
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 3 maja 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze te moje bóle to oznaka ciazy

    *Słoneczko lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ