X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża po konizacji
Odpowiedz

Ciąża po konizacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Butterfly02 Autorytet
    Postów: 271 279

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny po konizacji, które są w trakcie ciąży lub po porodzie, dajcie znać jak u Was wszystko przebiegło? Spotkałam się ze skrajnymi opiniamii lekarzy. Jedna dr powiedziała, że zabieg był bardzo oszczędny i zazwyczaj taka szyjka z blizna dobrze trzyma, natomiast drugi lekarz stwierdził, że ciaza jest zagrożona od początku do końca. Jestem dopiero w 7 tyg.

    thgfe6hhx1actwcv.png
    4 cykl 🍀
    28 dc ⏸️
    27.07. 💉 Beta 6,720 mIU/ml
    03.08. 💉 Beta 277,600 mIU/ml
  • Lililove Ekspertka
    Postów: 223 119

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może dobrze by było zabezpieczyć szyjke szwem ? Ale to ok 16 tc chyba. Lezalam kiedyś w szpitalu z dziewczyną po kanonizacji i prof właśnie chciał jej założyć szew w razie "W".

    w5wqjw4ztew8tr3m.png
    8p3ougpjn79q0i9u.png
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly02 wrote:
    Dziewczyny po konizacji, które są w trakcie ciąży lub po porodzie, dajcie znać jak u Was wszystko przebiegło? Spotkałam się ze skrajnymi opiniamii lekarzy. Jedna dr powiedziała, że zabieg był bardzo oszczędny i zazwyczaj taka szyjka z blizna dobrze trzyma, natomiast drugi lekarz stwierdził, że ciaza jest zagrożona od początku do końca. Jestem dopiero w 7 tyg.
    Jestem po konizacji, w ciaze zaszlam 3 lata po zabiegu, cala ciaze zylam bardzo aktywnie, rozne wypady za miasto, zoo itl spacery po 10km, jezdzilismy nad wode, zdjecia znad jeziora mam jeszcze z 4 dni przed porodem...
    Szyjka trzymala dobrze, byla dluga i zamknieta do konca, porod zaczynalam od skracania szyjki i zerowego rozwarcia. Urodzilam dokladnie w dniu terminu porodu 40+0
    Kilka miesiecy po konizacji bylam w ciazy, ktors poronilam i tez potrzebny byl zabieg i oksytocyna podczas zabiegu, bo szyjka tak dobrze trzymala, ze tabletki zmiekczajace i rozwierajace nie daly rady

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Butterfly02 Autorytet
    Postów: 271 279

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, dobrze wiedzieć :)

    thgfe6hhx1actwcv.png
    4 cykl 🍀
    28 dc ⏸️
    27.07. 💉 Beta 6,720 mIU/ml
    03.08. 💉 Beta 277,600 mIU/ml
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ