X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciaza w Angli-2015:)
Odpowiedz

Ciaza w Angli-2015:)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paula95 Ekspertka
    Postów: 187 145

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,ja akurat jestem w 9 tygodniu w ciazy ale w Angli i szczerze nie mam pojecia jak to wszystko wyglada, wiec jesli ktoras z was to przezyla juz prosze podzielcie sie informacjami:)

    gann6vgctutmv8py.png
    oar86vgch5atzmsu.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jest juz taki watek, ciaza w UK, tam znajdziesz all info plus wątek szkocki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2014, 18:44

    aniafk, Krysti lubią tę wiadomość

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Paula :) wszystko tutaj na początku wygląda inaczej niż w Polsce, ciężko jednoznacznie opisać prowadzenie ciąży w uk. Chyba łatwiej będzie odpowiadać stopniowo na nurtujące Cie pytania :)
    Zapraszam na : Ciąża w Wielkiej Brytanii
    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/ciaza-w-wielkiej-brytanii,306,1.html

    Limerikowo, Krysti lubią tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ