X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciążowy brzuszek
Odpowiedz

Ciążowy brzuszek

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Meggy88 Koleżanka
    Postów: 38 31

    Wysłany: 18 lutego, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!
    Ja z takim tematem...
    Czy w 3 miesiącu ciąży widać brzuch? Niedługo mam ślub i opięta sukienkę.
    Nie wiem czy będzie widać brzuch, czy leciec ją poszerzyć, jeśli jest taka możliwość.
    Dodam, że jestem szczupła.
    Jak to było u Was w trzecim miesiącu już powiększał się brzuch.

  • Mira000 Autorytet
    Postów: 1114 598

    Wysłany: 18 lutego, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 3 miesiącu dziecko jest maleńkie - ma zaledwie kilka cm, więc jako takiego brzuszka ciążowego możesz nie mieć, za to dużo dziewczyn ma potężne wzdęcia, które wyglądają jak brzuch ciążowy :)
    Dodam że ja też jestem szczupła i gdybym nie powiedziała, to nikt nie zauważyłby ciąży, choć mi się wydawało że wszyscy widzą :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego, 12:36

    Madzia35 lubi tę wiadomość

    Ja 31, on 34
    marzec 2021 - start starań
    wrzesień 2022 - HBA 32%
    [suple: astaksantyna, NAC, selen, koenzym Q10, kwasy DHA, EPA, wit. D3, wit. E, wit. C, cynk, kwas foliowy]
    3 x cykle stymulowane ❌
    styczeń 2023 - HBA 63%
    3 x IUI ❌
    czerwiec 2023 - HBA ??? są naturalne ⏸️
    02.08.2023 r. - 💙 zarodek + serduszko
    20.03.2024 r. - chłopak
    age.png
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 299 45

    Wysłany: 18 lutego, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w trzecim miesiącu nie było w ogóle widać. Tyle, że ja w I trymestrze schudłam przez mdłości i brak apetytu, aż było to dla mnie niepokojące. Ale lekarz mi mówił, że u niektórych kobiet to normalne.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ