X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki_okolice: Wieluń,Kępno,Wieruszów,Kluczbork
Odpowiedz

Ciężarówki_okolice: Wieluń,Kępno,Wieruszów,Kluczbork

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Babydream Autorytet
    Postów: 313 120

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Nie wiem czy uda mi się tu kogoś znaleźć z tych okolic :)
    Jeśli jednak, chciałam prosić o polecenie dobrego ginekologa z naszego rejonu do prowadzenia ciąży.
    Jest tu kto? :)

    ex2bcwa1570qltn4.png
  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem ;) ale niestety nikogo raczej nie polecę...sama jeżdżę do Wrocławia. Ale również chętnie się dowiem czy jest jakiś dobry lekarz w naszych okolicach.

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • Babydream Autorytet
    Postów: 313 120

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a gdzie zamierzasz rodzić? Też we Wrocławiu?

    ex2bcwa1570qltn4.png
  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, dokładnie jakoś nie mam zaufania do naszych lekarzy. Widzę, że spotykamy się też na lutówkach ;).

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • Babydream Autorytet
    Postów: 313 120

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak :) nie boisz się że nie zdążysz dojechać do Wrocławia? Ja zastanawiam się nad Kluczborkiem, słyszałam że tam dobra porodówka jest.
    Póki co byłam u dwóch ginekologów, w Kluczborku i w Wieruszowie. Każdy mówi co innego..:/ Nie wiem na kogo się zdecydować.
    Widać u Ciebie już zarodek na usg?

    ex2bcwa1570qltn4.png
  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkam w Kępnie więc u mnie w grę wchodził jeszcze Ostrów tam słyszałam same dobre opinie. Moja sytuacja jest taka, że ciąża jest po in vitro więc od początku leczę się we Wrocławiu najpierw w klinice a teraz polecili mi lekarza do prowadzenia ciąży. 27 mam wizytę i zobaczymy jak sytuacja. U mnie zarodek tydzień temu miał 7mm. A o Kluczborku też słyszałam dobre opinie więc chyba gdybym miała wybierać między Wieruszowem a Kluczborkiem to chyba jednak Kluczbork. Widziałam że ktoś polecił ci branie acardu ja też biorę i musisz brać pod uwagę, że on faktycznie pomaga w zagnieżdżeniu ale też może powodować plamienia. Także w razie czego się nie wystrasz.

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2018, 07:10

    xnw4krnt7935gj3w.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ