SUPLEMENT DIETY

   Z GŁOWĄ O SUPLEMENTACH   

Kwas foliowy to nie wszystko:
Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą
SPRAWDŹ
SUPLEMENT DIETY

   NOWY ROK - NOWY PLAN NA ŚWIADOMĄ CIĄŻĘ   

Dlaczego pierwsze 90 dni przed poczęciem
ma kluczowe znaczenie?
SPRAWDŹ
SUPLEMENT DIETY

   Z GŁOWĄ O SUPLEMENTACH   

Pod choinkę polecamy Ci produkt dedykowany etapowi planowania ciąży
SPRAWDŹ
SUPLEMENT DIETY

   NOWY ROK - NOWY PLAN NA ŚWIADOMĄ CIĄŻĘ   

Postaw na dopasowaną formułę i dawkę folianów.
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Co z tym zajściem?
Odpowiedz

Co z tym zajściem?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martitta. Koleżanka
    Postów: 39 84

    Wysłany: 26 marca 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.
    Od pewnego czasu staramy się z mężem o dzidziusia. Niestety w trakcie wyszły problemy z tarczycą, która spowodowała hiperprolaktynemie. Okazało się, że nie mam cykli z owulacjami i generalnie same nieprzyjemności.
    W każdym cyklu od 16 do 25 dnia biorę luteinę, codziennie bromegron, a teraz jeszcze euthyrox na tarczycę. Prolaktyna spadła, więc chyba wracam do normy z ovu. Od kilku dni mam strasznie obolałe sutki i delikatne skurcze jak na @. Odkąd biorę bromergon moje cykle trwają od 23 do 25 dni, dzisiaj jest 25 dc a ja wciąż czuję bolesność sutków, wręcz szczypanie i swędzenie, ale @ nie ma. Nie mam żadnych mdłości, jeśli chodzi o toaletę chodzę częściej, jednakże zaczęłam spożywać mnóstwo zielonej herbaty i być może stąd ta dolegliwość. Dodatkowo mam niesamowicie wzdęty brzuch od kilku dni. Wygląda jak balon. Kiedy go dotykam jest obolały. Senna jestem, ale to już też od jakiegoś czasu, więc zrzucam winę na tarczycę. Czy któraś z Was przy takich lekach i problemach zaszła w końcu w wymarzoną ciążę? Czy te objawy mogę uznać, za dobry zwiastun?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 19:38

    CÓRECZKA
    7v8ryx8dc08b88sv.png
    i81xb201udla5dpz.png
    >>niedoczynność tarczycy<<
  • Martitta. Koleżanka
    Postów: 39 84

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, czy nie ma z was żadnej, która zmagała się z zajściem przy takich lekach?

    CÓRECZKA
    7v8ryx8dc08b88sv.png
    i81xb201udla5dpz.png
    >>niedoczynność tarczycy<<
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 26 marca 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martitta, na OvuFriend dla staraczek jest specjalny dział dla kobiet starających się zajść z pomocą medyczną. Tam szybciej kogoś znajdziesz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 22:04

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 26 marca 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj lubicie sie nakrecac... Dziewczyno, zaczekaj na rozwoj wydarzen, nie badz w goracej wodzie kapana i nie doszukuj sie objawow na sile... Jesli za kilka dni nadal @ nie przywedruje, zrob test o czulosci 10, idz na bete :-) z samych objawow nikt Ci niczego nie wywrozy... Ja mialam typowo okresowe objawy i nigdy nie spodziewalabym sie dwoch kresek w cyklu, z ktorym sie udalo. A jednak... ;-)

    I jeszcze jedno... Mdlosci nie dopadaja kazdej ciezarnej, u mnie zaczely sie dopiero w drugim trymestrze :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 22:26

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Martitta. Koleżanka
    Postów: 39 84

    Wysłany: 27 marca 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie chodzi o nakręcanie, ale jestem już zmęczona ciągle nowymi diagnozami, nowymi lekami, pilnowaniem co i kiedy trzeba zażyć. Jestem młodą dziewczyną, aż dla mnie nie pojęte, żeby mieć takie problemy w takim wieku :( Poza tym odkąd zażywam te wszystkie medykamenty nie miałam jeszcze tak bolesnych piersi. Poszukam odpowiedniejszego działu dla siebie, musiałam przeoczyć. A wam gratuluje fasolek.

    CÓRECZKA
    7v8ryx8dc08b88sv.png
    i81xb201udla5dpz.png
    >>niedoczynność tarczycy<<
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ