X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Cytomegalia
Odpowiedz

Cytomegalia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Żona Ekspertka
    Postów: 175 62

    Wysłany: 22 lutego, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie

    Mam taki problem. Dziś robiłam badania na cytomegalie. IGG jak i IGM reaktywne. Igg na poziomie 157.80 AU/ml natomiast IGM 2,32
    Aktualnie 22+4 tc

    Dodam również że w 2022 roku robiłam również badania na cytomegalie i wtedy wyszlo
    Igg 190,20 - reaktywny
    Igm 0.66 niereaktywny

    Wiem, że może wirus ten uaktywnić się, ale czy fakt, że te przeciwciała IGG nabyłam dawno może świadczyć, że wirus az tak nie będzie groźny dla dzieciątka??

    Jutro ide pobrać krew na awidnosc IGG. Zobaczymy co wyjdzie 🥺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego, 20:54

    2018r. - Początek starań ❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ