X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czas współżycia a płeć dziecka
Odpowiedz

Czas współżycia a płeć dziecka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Nie wiem czy dobre wybrałam miejsce, ale jeśli nie to przepraszam. Wydaje mi się że wy jako kobiety już w ciąży możecie mi odpowiedzieć jak to jest tym planowaniem płci dziecka, czytałam wiele teorii, że współżycie w dniu owulacji, dzień poprzedzający owulację prowadzi do urodzenia chłopczyka, a im wcześniej współżyjemy w dni płodne to że będzie dziewczynka. Czy zatem ta teoria jest prawdziwa czy też nie? Jestem zainteresowana ile tak naprawdę kobietom udało się faktycznie zaplanować płeć znając doskonale swój organizm. Moje doświadczenie jednak nie potwierdza tej teorii, ale być może źle zinterpretowałam swój cykl. Dlatego jak jest z tym czasem współżycia a planowanie płci dziecka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2014, 21:22


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • kasss Autorytet
    Postów: 2098 2407

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pakima też jestem ciekawa bo u nas było tylko 1 i 3 dni przed ovu a potem juz nic i wychodzi na dziewczynke nie wierze w tą teorie do końca ale zobaczymy;)

    3i49io4pte9np2kc.png[/url]
    gann3e3k1ojenyv4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miejsce bardzo dobre, wskazuje na to fakt, że taki temat na ogólnym już był :) :
    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/czas-wspolzycia-a-plec,935.html

    Miriam lubi tę wiadomość

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuję za odpowiedzi :)


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • nutka86 Znajoma
    Postów: 18 12

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja myślę że raczej ciężko te metode wprowadzić wżycie ja będę mieć córcie z owulki ;-) (4razy potwierdzone ) współżycie bylo w ovu i dzień przed i byłam na 100% przekonana że będzie chłopczyk także ja bym się tym nie sugerowała

    an1cR150g410020MDAxOTA2MWJ8NjQ2NjA5NGJsYXxqZXN0ZW0gdyBjaSYjMjYxOyYjMzgwO3kgOi0p.gif

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ