X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwiec 2019 nadchodzi
Odpowiedz

Czerwiec 2019 nadchodzi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mateczka89 Debiutantka
    Postów: 13 14

    Wysłany: 24 września 2018, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeeej. Od piątku wiem, że pod sercem noszę małą fasolkę. Test pozytywny w 24 dc. Beta 13.8 :)
    Witajcie :D

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 24 września 2018, 05:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po co zakładasz wątek, który istnieje?
    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/czerwcowe-dzieci-2019,16670.html

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Mateczka89 Debiutantka
    Postów: 13 14

    Wysłany: 24 września 2018, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie widziałam tego wątku. Co się wkurzasz? Zajrzałam już tam ;) zamykam ten

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 24 września 2018, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mateczka89 wrote:
    Nie widziałam tego wątku. Co się wkurzasz? Zajrzałam już tam ;) zamykam ten
    Bo strasznie dużo tu trolli, i otwierają niepotrzebnie wątki..

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ