Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • asiun Autorytet
    Postów: 1419 1603

    Wysłany: 26 maja 2025, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katikat wrote:
    Awokado uf to nie wygląda najgorzej

    W sumie racja pozdejmuje te kolczyki juz teraz po co potem w stresie szarpać.

    Mnie wysiadł nadgarstek i kosc ogonową rwie... masakra
    Maly sklep z panelami i spacer po obi a ja ledwo zipie.

    Nie pamiętam ale jakie ciśnienie dla nas jest już niefajne? 140 czy juz 120? Tez odstawiłam acard właśnie.
    140

    Katikat lubi tę wiadomość

    ⏸️09.10.2024
    🤱💙17.06.2025💙

    ⏸️ 08.12.2015
    🤱💓 21.08.2016 💓
  • asiun Autorytet
    Postów: 1419 1603

    Wysłany: 26 maja 2025, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margareetka wrote:
    Wszystkiego najlepszego mamuśki! 🌸

    Szkodnik Witek robi dziś Ci najpiękniejszy prezent na dzień mamy ❤️

    U mnie taki aktywny weekend, staramy się z mężem wykorzystać maksymalnie ten czas we dwójkę, więc w piątek była randeczka, w sobotę mega aktywny dzień na spacerze, zrobiliśmy ponad 10km, skąd wzięłam na to siły to nie wiem 🤣
    A wczoraj wybraliśmy się z rodzicami do zamku w Mosznej, ale tam przepięknie 😍

    Mój ciążowy brzuszek 🥰
    https://ibb.co/BHjk4VqV
    Zgrabniutki brzuszek i świetna kiecka 🙂

    Margareetka lubi tę wiadomość

    ⏸️09.10.2024
    🤱💙17.06.2025💙

    ⏸️ 08.12.2015
    🤱💓 21.08.2016 💓
  • kasssia Autorytet
    Postów: 2259 1780

    Wysłany: 26 maja 2025, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkodnik, powodzenia. Paulina dobrze wiedzieć, ze u Ciebie ok!

    Ja wszytko ściągnęłam z biżuterii jak już byłam pierwszy raz w szpitalu, ale przy porodzie miałam zegarek i śmiesznie, bo po tętnie nie widać, że rodziłam 😅😅 ale zgadzam się, byłam świadkiem jak zabierali do cc na cito i lepiej mieć wszystko ściągnięte.

    Co do chust, to mi też mówiła na szkoleniu, że tylko tkana do maluszków.

    SZKODNIK lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3316 4107

    Wysłany: 26 maja 2025, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Ależ artystkę masz w domu 😅
    Jaką kawę pijesz? Poszukuję jakiejś sprawdzonej, dobrej kawy, bo ciągle kupuję na ostatnią chwilę w markecie i nigdy nie jestem zadowolona 😔

    Moja ulubiona kawka "premium" to ta z orzechowni, serio smakuje jak orzechy laskowe. Mają różne smaki, polecam też karmel. W ogóle na połóg na kawy mrożone te kawki to złoto:

    https://allegro.pl/oferta/orzechownia-mielona-kawa-orzech-laskowy-12560638787?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_content=ps&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_uzsd_supermarket_grocery_pla_ss_ps&ev_adgr=supermarket_grocery_ss_ps&ev_campaign_id=22392650774&gad_source=1&gad_campaignid=22392650774&gbraid=0AAAAAD24kbOywuQprWlRw6DxFOY9G2ntj&gclid=Cj0KCQjwotDBBhCQARIsAG5pinOtoP8eICzLnWgxGomfY2iF_Ipb0Mef31GfHmxpIk8VktysrklSEysaAlLUEALw_wcB

    Anabbit lubi tę wiadomość

    age.png
  • Natalia1992 Autorytet
    Postów: 662 548

    Wysłany: 26 maja 2025, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkodnik się nie odzywa więc przeczuwam że się dzieje w końcu 😍 trzymamy kciuki

  • SZKODNIK Autorytet
    Postów: 1170 1864

    Wysłany: 26 maja 2025, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za mały postep, odesłali mnie na oddział i czekać.
    Usg i ktg w porządku.

    preg.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1714 1318

    Wysłany: 26 maja 2025, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SZKODNIK wrote:
    Za mały postep, odesłali mnie na oddział i czekać.
    Usg i ktg w porządku.

    Czy Ty chcesz pobić rekord Guinnessa w najdłuższym porodzie? 😅😅

    A tak serio to współczuję mocno 😣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2025, 17:47

    Cel95, SZKODNIK lubią tę wiadomość

    age.png
  • SZKODNIK Autorytet
    Postów: 1170 1864

    Wysłany: 26 maja 2025, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margareetka wrote:
    Czy Ty chcesz pobić rekord Guinnessa w najdłuższym porodzie? 😅😅

    A tak serio to współczuję mocno 😣


    Nie :(

    preg.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9273 8052

    Wysłany: 26 maja 2025, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SZKODNIK wrote:
    Za mały postep, odesłali mnie na oddział i czekać.
    Usg i ktg w porządku.
    Przykro mi :( 😥

    SZKODNIK lubi tę wiadomość

    age.png
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1645 1018

    Wysłany: 26 maja 2025, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SZKODNIK wrote:
    Za mały postep, odesłali mnie na oddział i czekać.
    Usg i ktg w porządku.

    Jejku ale Cię wymęczy :(

    SZKODNIK lubi tę wiadomość

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6158 4250

    Wysłany: 26 maja 2025, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadł temat nosideł i chust i nagle wpadła Tula Lite na vinted w akceptowalnej cenie. I kupiłam😅
    Tym sposobem mam 4 nosidełka,jedno nosidło, chustę....czas coś sprzedać, zdecydowanie.

    event.png
  • Nosa Autorytet
    Postów: 1365 1890

    Wysłany: 26 maja 2025, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SZKODNIK wrote:
    Za mały postep, odesłali mnie na oddział i czekać.
    Usg i ktg w porządku.
    Biedna 😒 wymęczysz sie.
    Bardzo Cie dopingujemy 🩵

    SZKODNIK lubi tę wiadomość

    Wituś 🩵 ur.19.06.2025 (40t0d) 3470g, 54cm
    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5206 3894

    Wysłany: 26 maja 2025, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Ależ artystkę masz w domu 😅
    Jaką kawę pijesz? Poszukuję jakiejś sprawdzonej, dobrej kawy, bo ciągle kupuję na ostatnią chwilę w markecie i nigdy nie jestem zadowolona 😔

    Mój mąż lubi yellow blend z konesso, też ją nie raz piłam i smaczna :)

    Szkodnik, wytrzymaj jeszcze chwilę, może Mały rozważa czy zabieranie dnia Mamy dla siebie jest spoko czy jednak tak średnio 😄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2025, 19:16

    Anabbit, SZKODNIK lubią tę wiadomość

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • jowmat Autorytet
    Postów: 325 1035

    Wysłany: 26 maja 2025, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SZKODNIK wrote:
    Za mały postep, odesłali mnie na oddział i czekać.
    Usg i ktg w porządku.
    Trzymamy z moim kciuki 🤞🤞🤞 już mój sam się dopytuje codziennie czy Ci się już udało urodzić 😃

    SZKODNIK lubi tę wiadomość

    👩‍🦰 92 👱‍♂️ 90
    2020-2023 starania naturalne - bezskuteczne
    20.09.2024 - criotransfer - 2 x 3 BB 🤞<3
    30.09.2024 - 10 dpt - beta 386
    02.10.2024 - 12 dpt - beta 1274
    06.10.2024 - plamienie - SOR - GS 9 x 4,6 mm
    08.10.2024 - 18 dpt - beta 9 882, prog 19,9, widoczny GS i YS <3

    preg.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1998 1777

    Wysłany: 26 maja 2025, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wracam z wizyty i tak średnio ogólnie. Brzuch poniżej 3 percentyla, podobno mało zapasów gromadzi. Ogólnie waga wyszła 2530g i niby niecały 10 percentyl.
    Jutro mają dzwonić w poradni szpitalnej i będę mieć dodatkowe usg.

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6158 4250

    Wysłany: 26 maja 2025, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Ja wracam z wizyty i tak średnio ogólnie. Brzuch poniżej 3 percentyla, podobno mało zapasów gromadzi. Ogólnie waga wyszła 2530g i niby niecały 10 percentyl.
    Jutro mają dzwonić w poradni szpitalnej i będę mieć dodatkowe usg.
    Faktycznie maluszek
    Nie wiem czy Cie to pocieszy ale moja kumpela urodziła rok temu córkę ok 2400,donoszoną. Poprzednią dwójka ważyła też coś koło tego. Zwyczajnie miała małe dzieci

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2025, 19:34

    event.png
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1645 1018

    Wysłany: 26 maja 2025, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Ja wracam z wizyty i tak średnio ogólnie. Brzuch poniżej 3 percentyla, podobno mało zapasów gromadzi. Ogólnie waga wyszła 2530g i niby niecały 10 percentyl.
    Jutro mają dzwonić w poradni szpitalnej i będę mieć dodatkowe usg.

    Oj a może coś się źle zmierzyło? Mierzyli jej ten brzuszek więcej niż raz? Moja prowadząca zawsze sprawdza 3 razy jak coś mniejsze niż 10 wychodzi.

    Może jeszcze nabierze tłuszczyku, mój synek tez miał kiedyś brzuch w 7, potem miał znowu kilka razy z rzędu główkę mniejsza a dzisiaj coś też lekarka mówiła, że brzuszek trochę poniżej 10, ale już się jakoś nie przejmuję.

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9273 8052

    Wysłany: 26 maja 2025, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nawet nie wiem ile moja waży, od czasu 3 prenatalnych nie miałam jej mierzonej 🙈
    Ale w niedzielę idziemy na USG, liczę że wszystko będzie dobrze jak dotychczas.

    age.png
  • amoze Autorytet
    Postów: 437 959

    Wysłany: 26 maja 2025, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boshe 😅 Szkodnik, serio to już nie wiadomo czy się śmiać czy płakać... powiedz jak się czujesz po tych wszystkich próbach, przede wszystkim psychicznie? Coś lekarze więcej mówili? Mają jakiś plan na Ciebie czy póki co trwają w zawieszeniu i zbywaniu?

    Aniela ❤️ 4020g, 57cm, 06.06.2025
  • kasssia Autorytet
    Postów: 2259 1780

    Wysłany: 26 maja 2025, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Faktycznie maluszek
    Nie wiem czy Cie to pocieszy ale moja kumpela urodziła rok temu córkę ok 2400,donoszoną. Poprzednią dwójka ważyła też coś koło tego. Zwyczajnie miała małe dzieci
    Właśnie… apropo hipoglikemii reaktywnej to u mnie się nie sprawdza. Pierwszą córka 60 albo 70 centyl, druga powyżej 50.

    przygodami66 lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
‹‹ 1604 1605 1606 1607 1608 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ