X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Częste badanie USG
Odpowiedz

Częste badanie USG

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • LuckyMe Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 18 marca 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny.
    Chciałabym zapytać o Wasze opinie.
    Mam możliwość bezpłatnego wykonywania USG. Czy wykonaywanie go raz w tygodniu we wczesnym etapie ciąży nie jest szkodliwe. Mój lekarz twierdzi że nie ,ale słyszałam różne opinie. Jak było u Was?

    Aniołek 9/2014 [*]

    3jgxe6hhf4nd2mmr.png
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 18 marca 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie tylko po co?

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 18 marca 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam co dwa tygodnie od początku ciąży (teraz 26tc) i wszystko jest ok.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • xMadzik Przyjaciółka
    Postów: 105 30

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno nie jest wcale szkodliwe takie usg :) Znam wiele kobiet, które robią co tydzień żeby się upewnić, że wszystko jest dobrze. Dotyczy to zwłaszcza kobiet, które miały jakieś przykre przeżycia wcześniej wiadomego rodzaju...
    Ja sama bym chciała częściej moją fasolkę widzieć, od mojego ostatniego usg minęły 3 tygodnie a dla mnie ciągną się one w nieskończoność.. dobrze, że następne mam pojutrze, bo tęsknię bardzo :) Poza tym dopóki maleństwo jest tak małe, że nie czuć jeszcze jego ruchów to normalne, że niektóre mamy chciałyby jak najczęściej kontrolować z miłości co tam w brzuszku się dzieje, żeby spać spokojnie:) Pozdrawiam gorąco

    dxomhdgeh1tuwx9o.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodziłam co 2 tygodnie na USG, a i tak czekałam ze zniecierpliwieniem ;) Jeśli masz możliwość, to chodź, na pewno nie zaszkodzi.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ