X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czy jest mozliwe
Odpowiedz

Czy jest mozliwe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Czarna2023 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 31 stycznia, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam , czy jest możliwe że współżyjąc dzień przed owulacja nie zaszlam w ciążę?

  • Junjul Autorytet
    Postów: 577 598

    Wysłany: 31 stycznia, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna2023 wrote:
    Witam , czy jest możliwe że współżyjąc dzień przed owulacja nie zaszlam w ciążę?
    Oczywiście, w każdą owulację jest tylko ileś % szans, inaczej ludzie nie staraliby się miesiącami czy latami o dziecko 😉

    preg.png
  • Kaktusowa Autorytet
    Postów: 628 587

    Wysłany: 31 stycznia, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Nie zawsze zajdzie się w ciążę, nawet przy owulacji. Nie wiem w jakim wieku jesteś, ale moja gin mówiła, że do 30 roku życia można się spokojnie starać do roku czasu, potem pogłębić diagnostykę,a w przypadku osób
    powyżej 30 roku życia można się starać pół roku i wtedy rozszerzyć badania. No i mówiła też, że jak się jest po poronieniu to ona zaleca dodatkowe badanie po pół roku bezskutecznego starania się o dziecko. Powodzenia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia, 15:22

    preg.png
    🩵nifty niskie ryzyka, chłopczyk🩵
  • Czarna2023 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 31 stycznia, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 30 lat , staram się od 4 cykli i nic :( z niecierpliwością czekam na dzien kiedy będę robić testy. Owulację miałam 25 styczeń współżycie 24 styczeń i się łudzę i mam nadzieję na pozytywny test.

  • Mas Autorytet
    Postów: 3984 2746

    Wysłany: 31 stycznia, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna2023 wrote:
    Mam 30 lat , staram się od 4 cykli i nic :( z niecierpliwością czekam na dzien kiedy będę robić testy. Owulację miałam 25 styczeń współżycie 24 styczeń i się łudzę i mam nadzieję na pozytywny test.

    Generalnie lekarze zalecają współżycie co dwa dni przez cały cykl (no, może poza miesiączką 😉). Wtedy szanse są większe, niż celowanie w owu. No i nasienie się odświeża, więc to też lepiej.
    Szanse, że zaszlaś, są, jednak to nie jest nigdy 100 proc. Nawet jeśli jesteście z partnerem super zdrowi, to niekoniecznie.
    Generalnie po pół roku możecie już zacząć jakąś diagnostykę, czyli podstawowe hormony u Ciebie i nasienie u partnera. Chociaż w Twoim wieku lekarze mówią raczej o roku. Według mnie to już taki absolutny maks.
    A może się udało 🍀❤️ Jeśli jesteś pewna tej owulacji, to test możesz zrobić tak w połowie przyszłego tygodnia.

    Kaktusowa lubi tę wiadomość

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 2 ❄️ czekają
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ