X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czy którejś z Was udało sie zajść w ciąże mimo negatywnych testów owulacyjnych?
Odpowiedz

Czy którejś z Was udało sie zajść w ciąże mimo negatywnych testów owulacyjnych?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Krysia85 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam że tutaj pytam, ale tutaj są dziewczyny które starania mają już sobą :)

    Ja testuje, ale już kolejny cykl (po poronieniu) testy negatywne.

    Pozdrawiam
    Kryska

    Krysia85
  • Mia S Ekspertka
    Postów: 201 247

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia,no ja na przykład. Moja gin mi wybiła te testy z głowy.. mówi, że kłamią jak z nut. I tak ja robiłam CLEARBLUE, i szłam z tym testem do niej, a ona do mnie, eeee, do owu jeszcze z 5 dni... niech pani przestanie w końcu te testy robić...

    No ja mowie- no ale buźka uśmiechnieta i wogole..
    no a ona mi jajeczko pokazuje, i mówi- malutkie jeszcze, narazie nic nie będzie.

    Rób monitoring owulacji. Będziesz miała czarno na białym.

    U mnie ani razu się testy owu nie sprawdziły ;)

    ;) synku, trzymaj się mocno mamusi !
  • Krysia85 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia, bardzo dziekuje za odpowiedz, pocieszyłaś mnie. Pojde w poniedziałek do gina i moze bedzie wiedział czy ovu była czy nie

    Krysia85
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!!!ja przez około pół roku robiłam testy i nigdy nie miałam pozytywnego wyniku.

    Krysia85 lubi tę wiadomość

  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jestem przykladem , ze te test to kasa w bloto wyrzucona . W tym cyklu zrobilam ich 15 chyba i kazdy negatywny . A okazalo sie , ze jednak byl zloty strzal :)


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ