X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czy ktos nie ma na zbycu clexane 40 na zbyciu?
Odpowiedz

Czy ktos nie ma na zbycu clexane 40 na zbyciu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • poomocy Koleżanka
    Postów: 40 0

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Okazało się ze jestem uczulona na fraxyparyne. Po dłuższym stosowaniu zaczelam dostawac w miejscu wklucia czerwone plamy ktore swedzialy. prowadzacy lekarz powiedzial zeby sie nie przejmowac ale poszlam do profesora ktory mi przepisal te leki na moje problemy i stwierdzi lze wymienimy na clenax 40... tylk oze zle mi wyliczyl i dal za malo o jedno opakowanie... czy ktos nie ma na zbyciu tego leku??? a moze ktos potrzebuje 3 opakowania fraxyparyny 0,4 bo mam na zbyciu???

    poooomocy
  • ka_tarzyna Autorytet
    Postów: 1324 616

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po ciąży zostały mi następujące leki:

    Neoparin 0,4ml, 2 opak. (pełne po 10 ampułkostrzykawek), 1 opak. (rozpoczęte, 5 ampułkostrzykawek), ważność do 01.2021, za cenę łączną 160 PLN
    Możliwa wysyłka. zapraszam do kontaktu na priv.

    Tańszy odpowiednik Clexane.
    Ja też po Frafiparine miałam swędzące, czerwone plamy lub guzki też swędzące.
    Zamieniłam na Clexane, a potem na neoparin, bo clexane był ciężko dostępny.

    gg643e5ei3b53o9s.png
    bl9cgu1rq4wedujs.png

    07.2019 drugi naturalsik :-)
    10.2017 naturalsik :-)
    Mam 4❄️
    4 IUI, 2IVF, 2 transfery, 3 poronienia
    AMH 1,3, nasienie zmienne, fragmentacja 38%
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ