X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czy ktoś z Was miał ten wózek?
Odpowiedz

Czy ktoś z Was miał ten wózek?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kosia Nowa
    Postów: 5 6

    Wysłany: 16 maja 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RAF-POL WÓZEK LARGO 3w1 GŁĘBOKI SPACER FOTELIK http://allegro.pl/raf-pol-wozek-largo-3w1-gleboki-spacer-fotelik-i5074483493.html

    czy bylyscie zadowolone?

    16uds65gi5dorqvl.png[/link]
  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 16 maja 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja go nie miałam ale wygląda bardzo fajnie i sama się nad nim zastanawiam :)

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • Kosia Nowa
    Postów: 5 6

    Wysłany: 16 maja 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no my tez rozwazamy czy go kupic :)

    16uds65gi5dorqvl.png[/link]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ