X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czy są tu dziewczyny ktorym udało sie zajsc w ciaze dzieki metforminie?
Odpowiedz

Czy są tu dziewczyny ktorym udało sie zajsc w ciaze dzieki metforminie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • micki Koleżanka
    Postów: 46 9

    Wysłany: 7 września 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    j/w

  • Jagódkaaa Ekspertka
    Postów: 174 171

    Wysłany: 7 września 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja przed ostatnią ciążą brałam metforminę i możliwie, że dzięki niej zaszłam :)

    Czekamy na Stasia :)

    f2w3dqk3v8mz5zsy.png
    Mama 3 Aniołków (*)
    maj 2010 (9tc) marzec 2013 (4tc) marzec 2014 (8tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagódkaaa wrote:
    ja przed ciążą brałam metforminę i możliwie, że dzięki niej zaszłam :)
    ja też

  • muszka27 Ekspertka
    Postów: 233 120

    Wysłany: 10 września 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi metformina bardzo pomogła. Po 2 miesiącach przyjmowania - wszystkie ! hormony, które miałam podwyższone przed leczeniem unormowały się (androstendion, testosteron itp). Po 3 miesiącach przyjmowania okres uregulował się, a po 6 miesiącach przyjmowania metforminy - zaszłam w ciążę!!! :) teraz jestem w 16 tygodniu :) :) :)

    atdci09k7wnxofao.png
    hchy3e3kz13tpyy4.png
  • Dżuls Autorytet
    Postów: 3180 2974

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszka27 wrote:
    mi metformina bardzo pomogła. Po 2 miesiącach przyjmowania - wszystkie ! hormony, które miałam podwyższone przed leczeniem unormowały się (androstendion, testosteron itp). Po 3 miesiącach przyjmowania okres uregulował się, a po 6 miesiącach przyjmowania metforminy - zaszłam w ciążę!!! :) teraz jestem w 16 tygodniu :) :) :)

    Hej, ja właśnie się dowiedziałam, że jestem w ciąży :) Biorę 1x Glucophage XR. Niestety wizytę u gina mam za kilka dni dopiero i kurcze nie wiem co z tą metforminą, odstawiać czy nie. Tobie gin kazał odstawić czy brałaś też metforminę już wiedząc o ciąży?

    8pdp47e.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też brałam glucophage i gin kazał brać chyba do 10 tc.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 1 lutego 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie tez, pierwszy miesiac na metforminie i ciaza...starania ponad 3 lata bez.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się udało po 3 miesiacach brania metforminy :) Do końca nie wiem czy to ona czy wyluzowanie...a oże to i to...ale ja uważam ze mi pomogła. Brałam do pierwszej wizyty, później lekarz kazał ostawiać stopniowo, najpierw brać co drugi dzięń, później co 2 dni itd. Ale on był zdania ze nagłe odstawianie Metforminy może powodować poronienia, a z tego co mi wiadomo kazdy lekarz uważa inaczej.
    Mój "Metforminowy" skarb jutro skończy 4 tygodnie :)

    MAJKA33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój cykl na metforminie zakończył się + :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2015, 17:31

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 23 marca 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam Metforminę przez dwa miesiące, a potem odstawiłam. Przeszłam na dietę i schudłam 5 kg. Niedługo potem zaszłam :) Ale nie wiem czy to ma coś wspólnego ze sobą.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • celine89 Przyjaciółka
    Postów: 114 30

    Wysłany: 25 marca 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam ze względu na wysoką insulinę - insulina się unormowała, ja przeszłam na dietę (odpuściłam starania) i zaszłam. Lekarka (diabetolog) kazała mi natychmiast odstawić mimo że brałam 3 tabl dziennie.

    polkosia lubi tę wiadomość

    8599dqk3hnnly0qz.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 1 maja 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również po 1,5ms brania Sioforu zobaczylam IIkreski :-) wcześniej mialam 2 wczesne poronienia,mam IO i pewnie komórki były wadliwe. Biorę 2x500 do 12tc,potem będę stopniowo odstawiac.

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ