X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne czy są tu jakies mamy które obecnie przebywają w UK a najlepiej w Irlandii ? :)
Odpowiedz

czy są tu jakies mamy które obecnie przebywają w UK a najlepiej w Irlandii ? :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 28 września 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam chciałabym zapytać czy jest tu ktoś kto mieszka w UK bądź w Irlandii ? Bo jestem ciakawa jak przebiega tam opieka w ciąży, poród , jak z jest z porozumiewaniem się itd. ? Pytam dlatego ze mieszkam aktualnie w Irlandii i zaczelismy starac się o dzidzi to jest w zaszadzie 1 cykl staran po przyjeździe tutaj . I dopadły mnie teraz wątpliwości :( może ktoś mi potrafi odpowiedzieć na te pytania :)

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a gdzie w Irlandii mieszkasz? jest osobny watek na forum,ciezarowki w irlandii,poszukaj

    Limerikowo, Limerikowo lubią tę wiadomość

  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 30 września 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dokładnie w Cavan .. musze poszukać bo nie widziałam

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 30 września 2015, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez w IRL :) Jakby co podopowiem, odpowiem :)

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 1 października 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene84 wrote:
    Ja tez w IRL :) Jakby co podopowiem, odpowiem :)
    Pierwsze co chciałabym wiedzieć to pierwsza wizyta u GP i w szpitalu :) o co tam pytają i czy trzeba coś przygotować ?

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 1 października 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak pisala Agata str dalej jest full watek irl :-)

    Do gp mozna pojsc zarejstrowac ciaze nawet po pozytywnym tescie 2 kreseczek a 1 sza wizyta w szpitalu na scan, wywiad z nursa, morfologie jest w 12-14tyg w Irl

    Do szpitala kieruje gp

    Powodzenia w staraniach!

    Madlene84 lubi tę wiadomość

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 6 października 2015, 01:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia u GP właściwie nic specjalnego nie pytają. Datę ostatniej @ conajwyzej. Robią test sikany. ... i radą zostajesz ciężarówka.

    W szpitalu położna robi wywiad. O stan zdrowia Twój męża, jakieś choroby rodzinne. Ważenie, krew, mocz. Co do scanu na pierwszej wizycie to chyba zależy od szpitala.

    Tysia :) lubi tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 6 października 2015, 01:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpital wybierasz sobie sama w którym chcesz rodzic i do tego Twój GP wysyła list. Ze szpitala natomiast dostaniesz pismo z data pierwszej wizyty.

    Tysia :) lubi tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 6 października 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene84 wrote:
    Tysia u GP właściwie nic specjalnego nie pytają. Datę ostatniej @ conajwyzej. Robią test sikany. ... i radą zostajesz ciężarówka.

    W szpitalu położna robi wywiad. O stan zdrowia Twój męża, jakieś choroby rodzinne. Ważenie, krew, mocz. Co do scanu na pierwszej wizycie to chyba zależy od szpitala.

    Aha to już wszystko wiem mniej więcej :) a nie wiesz czy jeśli ciaza jest zagrożona robią jakieś dodatkowe badania czy częściej scan ?

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 6 października 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj ciaza traktowana jest bardzo naturalnie. Szczegolnie na amym pozatku, raczej wychodza z zalozenia ze co ma byc to bedzie. W takiej calkiem wczesnej to nie wiem czy nawet scan robia. W takiej sytuacji lepiej skorzystac z wizyty u polskiego ginekologa na przyklad (jednak to juz prywatnie). W pozniejszej ciazy. dodatkowe badania, czy scan zaleza od rodzaju zagrozenia zakladam.

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 6 października 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene84 wrote:
    Tutaj ciaza traktowana jest bardzo naturalnie. Szczegolnie na amym pozatku, raczej wychodza z zalozenia ze co ma byc to bedzie. W takiej calkiem wczesnej to nie wiem czy nawet scan robia. W takiej sytuacji lepiej skorzystac z wizyty u polskiego ginekologa na przyklad (jednak to juz prywatnie). W pozniejszej ciazy. dodatkowe badania, czy scan zaleza od rodzaju zagrozenia zakladam.
    No właśnie dlatego zastanawiam się czy nie wrocic do Polski parę miesięcy przed porodem i tam mieć cesarkę, bo tutaj byłam strasznie zestresowana :)

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 8 października 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czemu Ty zaraz zakładasz ze ma byc cos nie tak? Co do cesarki masz jakies konkretne wskazania/powody?

    Mnie wczoraj rozbolal brzuch i plecu, moja GP zrobila podstawowe badanie moczu, okazalo sie ze jest krew. Wyslala mnie do szpitala. Tam zrobili raz jeszcze badanie moczu i SCAN malego zeby sprawdzic czy cos jeszcze oprocz nerek jest, co mogloby niepokoic. Okazuje sie zapalenie nerek. A wiec antybiotyk i do domu, jak sie nie poprawie za 2-3 dni to mam wrocic do szpitala. Takze nie zostalam zignorowana.

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 9 października 2015, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene84 wrote:
    A czemu Ty zaraz zakładasz ze ma byc cos nie tak? Co do cesarki masz jakies konkretne wskazania/powody?

    Mnie wczoraj rozbolal brzuch i plecu, moja GP zrobila podstawowe badanie moczu, okazalo sie ze jest krew. Wyslala mnie do szpitala. Tam zrobili raz jeszcze badanie moczu i SCAN malego zeby sprawdzic czy cos jeszcze oprocz nerek jest, co mogloby niepokoic. Okazuje sie zapalenie nerek. A wiec antybiotyk i do domu, jak sie nie poprawie za 2-3 dni to mam wrocic do szpitala. Takze nie zostalam zignorowana.[/QUOT


    Mam właśnie bo posiadam przegrodę macicy, trzonu macicy i pochwy :/ nie da rady naturalnie . Przez to właśnie mam tendencję do poronien i przedwczesnych porodów .
    Trzymam kciuki żeby po antybiotyku Ci przeszło i żebyś nie musiała w szpitalu leżeć :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2015, 07:29

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ