X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Dietetyk/dietetyk kliniczny (w Trójmieście)
Odpowiedz

Dietetyk/dietetyk kliniczny (w Trójmieście)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nosa Autorytet
    Postów: 1341 1865

    Wysłany: 1 maja 2024, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Czy któraś z Was już po zajściu w ciążę korzystała z usług dietetyka (klinicznego)? Może macie kogoś do polecenia Online lub, idealnie, w Trójmieście? Chciałabym dołożyć wszelkich starań, żeby wszystko przebiegało możliwie jak najbezpieczniej dla dziecka i pewnie zalecenie będzie bardziej w stronę chudnąć w ciąży niż dodatkowo tyć :)
    Może któraś z Was ma doświadczenia, którymi by się chciała podzielić na forum lub przez wiadomość "prywatną"?

    Spokojnej i bezpiecznej ciąży wszystkim czytającym :)

    Wituś 🩵 ur.19.06.2025 (40t0d) 3470g, 54cm
    age.png
  • Wanda_89 Przyjaciółka
    Postów: 99 141

    Wysłany: 20 maja 2024, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ja korzystam z pomocy dietetyka klinicznego z trójmiasta. Jesteś zainteresowana namiarami?

    preg.png
  • Nosa Autorytet
    Postów: 1341 1865

    Wysłany: 21 maja 2024, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, byłoby super 🙂

    Wituś 🩵 ur.19.06.2025 (40t0d) 3470g, 54cm
    age.png
  • Wanda_89 Przyjaciółka
    Postów: 99 141

    Wysłany: 21 maja 2024, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia Kalinowska serdecznie polecam :)

    https://dietetyknataliakalinowska.pl/

    Nosa lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Nosa Autorytet
    Postów: 1341 1865

    Wysłany: 22 maja 2024, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuję!

    Wituś 🩵 ur.19.06.2025 (40t0d) 3470g, 54cm
    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ