X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Doświadczone mamy- pomocy
Odpowiedz

Doświadczone mamy- pomocy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kiniaminia Przyjaciółka
    Postów: 190 45

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem mamą 3 tygodniowego brzdąca, od jakiegoś tygodnia nie chce wogóle spac. Niby zasypia bez problemu, ale jak go odłoże do łozeczka zaczyna stękac machac rączkami i nózkami i się wybudza. Macie jakiś sposób na uspienie takiego brzdąca?? Proszę o rady

    relg3e5e5eurhywm.png
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moi znajomi w takim przypadku kladli razem z malym do lozeczka ciepły (nie goracy) termoforek misia pachnacy mama, ale w taki sposób by Jeremi czul 'ciezar' misia i myslal, ze to mama. Moze pomoze:)

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam ciasne ominięcie w kocyk, tak żeby rączki były unieruchomione.

    Laurka, polkosia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Moje dzieci zasypialy z malutką pieluszką
    lub ręczniczkiem przy policzku.Oczywiście kkladlam w taki sposób żeby się nie zzakryły buziek.
    No i oczywiście ze smoczkiem w buzi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziecko potrzebuje bliskości mamy. Można mu dać termofor/szmatkę/szumisia czy inne gadżety udające mamę, albo po prostu mamę (oczywiście dla dalszego rozwoju dziecka różnica jest ogromna).

    Gosiak, Blondik, zokeia lubią tę wiadomość

  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Połóż się koło niego albo zacznij nosić w chuście, będzie czuł Twoje ciepło, słyszał bicie serca tak jak przez 9 miesięcy w brzuchu i nie będzie problemów ze spaniem, gwarantuję :)

    Sigma, zokeia lubią tę wiadomość

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • Tuptuś Ekspertka
    Postów: 182 51

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj synek mial/ma tak samo, do tej pory pomagalo ciasne otulenie, baa w akcie desperacji kupilam woomie do otulania, pomagalo na poczatku, pozniej przez te upaly nie uzywalam i teraz sie odzwyczail I tego nie lubi. Na szczescie w nocy spi normalnie, w dzien robi sobie drzemki 30 min i sie wybudza, wlasnie przez te odruchy moro, czytalam, ze gdzies w czwartym misiacu zycia odruchy te maleja :)
    U mnie spanie z synkiem nie przynosi efektu i tak macha rekami.
    Czasem tak zamacha, ze pacnie sie mocno w glowe i jest zdziwiony cos sie stalo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2015, 12:21

    polkosia lubi tę wiadomość

    mhsvclb12eebnfwx.png
  • loki-koki Ekspertka
    Postów: 231 61

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja owijałam małego ciasno w rożek i ok 10-15 min nosilam na rączkach spiewajac a potem odkładałam i spał

    dqpranli4dnq2fwj.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ