X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Druga ciąża - duża różnica między dziećmi
Odpowiedz

Druga ciąża - duża różnica między dziećmi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 22 października 2019, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej czy są tu jakieś mamy które będą miały dużą różnicę między dziećmi ? Jeśli tak to zapraszam do rozmów 😊

    Ja mam syna 8 letniego i teraz jestem w wymarzonej ciąży która do tej pory jest dla mnie cudem 🥰 staraliśmy się 3,5 roku i w końcu się doczekałam ❤️
    Termin mam na 4.04.2020 ale przypuszczam,że jeszcze zalapie się na marzec.

    Bardzo się cieszę ale nie powiem mam też sporo myśli jak to będzie gdyż nie pamiętam już nic z takiego okresu jak synek był malutki 😛

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2019, 13:03

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2019, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj moja droga 😁😊 . Gratuluję kolejnego cudu pod sercem ❤😊 ja mam 5 dzieci i mój najstarszy synek ma prawie 15 lat , a jego brat ma 5 miesięcy no różnica wieku jest spora wręcz ogromna nom mam jeszcze córeczki co mają po 8 i 7 lat , Ania ma prawie 3 latka więc wesoło mam w domu 😊 .

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 22 października 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje takiej gromadki ☺️ i podziwiam hehe ja bym chciała mieć 3 ale mąż już raczej na 2 chce przestac 😛

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2020, 20:20

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 23 października 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stay tak są również plusy tak dużej różnicy. Mój syn też sie nie może już doczekać wiem,że będzie chciał pomagac.
    Szacun za waszą decyzję 🙂

    _Stay lubi tę wiadomość

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ