X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Druga kreska blada,czy to ciaza?
Odpowiedz

Druga kreska blada,czy to ciaza?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Olka86 Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,ostatnia @ mialam 9marca,wczoraj postanowiłam zrobic test,ku mojemu zdziwieniu druga kreska wyszla bardzo jasna,po ok3 godz nie wytrzymalam i Robil kolejny,znow slaba.dzis rano powtorzylam tez slaba.tetrzy testy byly bobo,czy to mozliwe ze jest ciaza,naczytalam sie mnóstwo info,i juz głupieje.dzis jest 27 dc.cykle ostatnie mialam cook 29-32 dni.sprobuje zalaczyc foto.

  • delilah11 Autorytet
    Postów: 779 392

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W odpowiedzi podsylam zdjęcie swojego testu ;-)

    https://zapodaj.net/74f89ffa4a80d.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2017, 09:20

  • Olka86 Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos chyba zle skopiowalas

  • Olka86 Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Delilah11...Mam,sorki moj blad widac chyba ledwo ledwo twoja kreske,ale slabo.a bylas na becie lub u lekarza?

  • delilah11 Autorytet
    Postów: 779 392

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skopiuj linka i wrzuć do przeglądarki, nie wiem jak wkleić zdjęcie żeby było od razu widoczne na forum :-\

    Test z 28 dc.

  • Puldzia Autorytet
    Postów: 295 343

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet blada kreska zazwyczaj oznacza ciążę - tym bardziej, że zrobiłaś ich aż 3. Najlepiej udaj się do laboratorium i zrób sobie test Beta HCG z krwi :)

    Marysia 02.08.2017 😍
    Starania o 2 malucha od VI. 2020
    CB 12.03.2021 😔
    23.09.2021 - 10dpo II,
    15 dpo beta 348, 77 , 17 dpo 789,90
    18.10.2021 - 0,8 człowieka i <3
    13.12.2021 - SYNEK! <3
    11.04.2022 - 32+1 - 2100 gram <3
    02.05.2022 - 35+1 - 2480 <3
  • delilah11 Autorytet
    Postów: 779 392

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie, była słabo widoczna, a dziś jestem w 24 tc.

    Kiedy ciąży nie było na testach nie było nawet cienia.

    Myślę że jest duza szansa u Ciebie :-) wybierz się na bete, niepewność jest najgorsza. Powodzenia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2017, 09:32

  • Olka86 Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj zrobilam jeszcze jeden z innej firmy,pink test kreska byla ale slaba,i to bylo z moczu dziennego.poszlam wczoraj do lekarza,powiedzial po badaniu ze macica jakby powiekszona i rozpulchniona troche.potem zrobil jeszcze usg,i powiedzial ze widac ze jakby cos moglo byc ale za wczenie by stwierdzic,endometrium 1,29 cm,dostalam skier na bete,dzis rano zrobilam jeszcze jeden test,piaty z kolei ikreska byla bardziej wyrazna ale nie taka jak ta kontrolna,wyniki bety jutro.brzuch mnie pobolewa jak przed okresem,piersi nieszczegolnie ale prawa jak dotkne od zewnetrznej srtony czuje taki dyskomfort,temperatury nie mierzylam nigdy w cyklu wiec nie wiem,jesli chodzi o szyjke to jaka powinna byc?czytalam na forach i nie wiem juz sama.

  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1722

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka86 wrote:
    Wczoraj zrobilam jeszcze jeden z innej firmy,pink test kreska byla ale slaba,i to bylo z moczu dziennego.poszlam wczoraj do lekarza,powiedzial po badaniu ze macica jakby powiekszona i rozpulchniona troche.potem zrobil jeszcze usg,i powiedzial ze widac ze jakby cos moglo byc ale za wczenie by stwierdzic,endometrium 1,29 cm,dostalam skier na bete,dzis rano zrobilam jeszcze jeden test,piaty z kolei ikreska byla bardziej wyrazna ale nie taka jak ta kontrolna,wyniki bety jutro.brzuch mnie pobolewa jak przed okresem,piersi nieszczegolnie ale prawa jak dotkne od zewnetrznej srtony czuje taki dyskomfort,temperatury nie mierzylam nigdy w cyklu wiec nie wiem,jesli chodzi o szyjke to jaka powinna byc?czytalam na forach i nie wiem juz sama.

    Test ciążowy jest pozytywny nawet jak kreska jest jasniutka. Gratuluję ;)

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • EM89 Koleżanka
    Postów: 81 15

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój pierwszy test też tak wyglądał i za miesiąc mam nadzieję tulić moją córeczkę :)bHcg w moczu w większości wypadków świadczy o ciąży więc gratulacje :)

    w57v90bvhls7ynfn.png
    w57vugpjw31vxt6v.png
    j6063tjqfgda3jt1.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 4 maja 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie.
    mam taki problem..a mianowicie mam 30 lat i karmie piersia 10 tyg synka. podjelismy pierwsza probe staran o 3 dziecko i tak 2 tyg temu dzien po spodziewanej mies zrobilam test i była blada kreska druga ale rozpoczeło sie plamienie różowe bez zadnych bólii tak trwało tydzien a potem nagle sie mocno rozkreciło i lało sie ze mnie mocno ale tez bez zadnych bólii tak 2 dni trwało plus do teo były strzepy i kawałki (przeraszam za wyrazenie wygladajace jak watróbka).pierwszy raz tak miałam...
    szis mineło 2 tyg od poczatku plamen a ja nadal plamie i to krew jest no i bardziej widoczna przy podcieranu jest..
    Martwie sie troche ale chyba z dziecka to juz chyba nic nie bedzie bo niby robiłam test i taka bdb kreseczka była ale po takim mega okresie to juz sama nie wiem co mam myslec..
    czy któras z Was miała tak prosze o rade..

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 4 maja 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet cień cienia jest ciążą biorąc pod uwagę oczywiście ,że test jest zrobiony wg.instrukcji i jego wynik czytamy od razu a nie po dwoch godzinach :P

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1716

    Wysłany: 4 maja 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie był kompletny bladzioch, a beta kilka godzin później wyszła 65 :)
    Zrób betę, będziesz mieć pewność :)

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 4 maja 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness27 wrote:
    witajcie.
    mam taki problem..a mianowicie mam 30 lat i karmie piersia 10 tyg synka. podjelismy pierwsza probe staran o 3 dziecko i tak 2 tyg temu dzien po spodziewanej mies zrobilam test i była blada kreska druga ale rozpoczeło sie plamienie różowe bez zadnych bólii tak trwało tydzien a potem nagle sie mocno rozkreciło i lało sie ze mnie mocno ale tez bez zadnych bólii tak 2 dni trwało plus do teo były strzepy i kawałki (przeraszam za wyrazenie wygladajace jak watróbka).pierwszy raz tak miałam...
    szis mineło 2 tyg od poczatku plamen a ja nadal plamie i to krew jest no i bardziej widoczna przy podcieranu jest..
    Martwie sie troche ale chyba z dziecka to juz chyba nic nie bedzie bo niby robiłam test i taka bdb kreseczka była ale po takim mega okresie to juz sama nie wiem co mam myslec..
    czy któras z Was miała tak prosze o rade..


    obstawiam ciążę biochemiczną. Ja poprzednia ciaze poronilam i od samego poczatku mialam plamienia az nagle sie rozkrecilo na dobre ze skrzepami.
    Dziwi mnie ,ze jeszcze do lekarza nie poszlas . Powinii wykonac ci minimum dwa razy bete ,sprawdzic czy wgl bylas w ciazy i przede wzystkim usg by sprawdzic czy nic ci nie pozostalo w macicy . Lec do lekarza a nie czekasz w koncu moze ci sie wdac jakas infekcja (jezeli odbylo sie poronienie )i sobie dziewczyno narobisz sama problemow.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2017, 14:09

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • All4love Autorytet
    Postów: 867 754

    Wysłany: 6 maja 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness27 wrote:
    witajcie.
    mam taki problem..a mianowicie mam 30 lat i karmie piersia 10 tyg synka. podjelismy pierwsza probe staran o 3 dziecko i tak 2 tyg temu dzien po spodziewanej mies zrobilam test i była blada kreska druga ale rozpoczeło sie plamienie różowe bez zadnych bólii tak trwało tydzien a potem nagle sie mocno rozkreciło i lało sie ze mnie mocno ale tez bez zadnych bólii tak 2 dni trwało plus do teo były strzepy i kawałki (przeraszam za wyrazenie wygladajace jak watróbka).pierwszy raz tak miałam...
    szis mineło 2 tyg od poczatku plamen a ja nadal plamie i to krew jest no i bardziej widoczna przy podcieranu jest..
    Martwie sie troche ale chyba z dziecka to juz chyba nic nie bedzie bo niby robiłam test i taka bdb kreseczka była ale po takim mega okresie to juz sama nie wiem co mam myslec..
    czy któras z Was miała tak prosze o rade..

    Plamisz od 2 tygodni i pytasz co robić? Do lekarza! :O

    20.08.2017 <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ