X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Duże łożysko na przedniej i tylnej ścianie macicy zasłaniające ujście szyjki
Odpowiedz

Duże łożysko na przedniej i tylnej ścianie macicy zasłaniające ujście szyjki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Justi_92 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 25 lutego 2023, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyn, podczas USG połówkowego (20 TC + 2) stwierdzono, że łożysko znajduje się na ścianie tylnej i przedniej macicy całkowicie zasłaniając ujście wewnętrzne szyjki (jest duże jak to lekarz stwierdził podczas USG).Wiem, że jeśli nic się nie zmieni to czeka mnie leżenie w szpitalu i czekanie na cesarkę oraz możliwość wcześniejszego krwawienia. Aktualnie jestem 21tc +5 i nic się nie zmieniło. Czy któraś z Was miała też tak umiejscowione łożysko i się podniosło? czy zostało juz całkowicie przodujące do końca ciąży i kiedy nastąpiło rozwiązanie ciąży? Jestem trochę podłamana tym jakie konsekwencje za sobą niesie taka sytuacja...proszę powiedzcie jak to u Was było.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ