X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne dystorsja barkowa
Odpowiedz

dystorsja barkowa

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Katarina_89 Znajoma

Wysłany: 14 stycznia 2022, 12:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!Dziewczyny może, któras z Was byla/jest w podobnej sytuacji.Jestem juz na samej koncowce ciazy i na usg obwód brzuszka dziecka AC (jest w 95centylu) oraz o okolo 3-3,5 cm szerszy od obwodu głowki HC...z tego co mowił dr jest to wynik na pograniczu bezpieczenstwa porodu sn, gdyz moze grozic dystocja barkowa. Bardzo chciałam rodzic sn, jednak sama jestem drobna, mam kiepskie wymiary miednicy(wszystkie wyniki ponizej normy) a dziecko ma podejrzenie makrosomi plodu.Jednak ew decyzja o cc ma nastapic w trakcie proby sn....przeraza mnie ta dystocja...Moze u was tez bylo takie podejrzenie?Podobne wyniki?Jak rodziłyscie?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2022, 13:06

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ