X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne fotelik samochodowy
Odpowiedz

fotelik samochodowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sylani Koleżanka
    Postów: 69 4

    Wysłany: 17 lipca 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Mamusie,
    mój okres ciążowy powoli dobiega końca, więc postanowiłam powoli zacząć rozglądać się za fotelikiem samochodowym. Nie interesują mnie wózki 3w1, podobno dołączone do nich foteliki nie posiadają podstawowych atestów. Czy macie może jakichś faworytów ?
    Najlepiej gdyby też można było używać go jako nosidełka :)
    Czekam na propozycję.

    m3sx9jcgj726xfjv.png
  • Benus Autorytet
    Postów: 821 410

    Wysłany: 18 lipca 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cybex Aton 4 lub 5 :)

    1usajw4zhir034nn.png[/url]
  • Paolaaa Autorytet
    Postów: 747 188

    Wysłany: 18 lipca 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maxi Cosi Cabriofix- mam i jestem BARDZO zadowolona.
    Po pierwsze patrz na wyniki testów ADAC- są najbardziej rzetelne i nawet nie bierz pod uwagę fotelika, który takiego testu nie ma, a po drugie, który ma mniej niż 4 gwiazdki.
    Po drugie jak już wybierzesz jakiś fotelik na podstawie testów zobacz czy będzie pasował do Twojego wózka.
    A po trzecie fotelik NIE JEST ABSOLUTNIE do wożenia dziecka w wózku. Na chwilę- OK, ale nigdy nie zabieraj dziecka na spacer. Dlaczego? Ano fotelik został sworzony przede wszystkim po to, aby chronić Twoje dziecko w razie stłuczki czy wypadku. A nie do codziennego przesiadywania w nim. Tak jak w bujaczku dzidzia dopóki nie zacznie samodzielnie siedzieć powinna łącznie [rzebywać w ciągu dobry maksymalnie godzine w pozycji półsiedzącej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2017, 20:10

    4c3t9n73nr884ilb.png
    01.03.2016- test HARMONY- zdrowa dziewucha :*
    15.08.2016- WITAJ KSIĘŻNICZKO :-)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ