X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Gdzie w Krakowie na badania prenatalne - zależy mi na jakości przeprowadzonego badania ❤️
Odpowiedz

Gdzie w Krakowie na badania prenatalne - zależy mi na jakości przeprowadzonego badania ❤️

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Andziak Przyjaciółka
    Postów: 117 264

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, muszę umówić się na badania prenatalne w Krakowie. Nie mam pojęcia gdzie się udać. Może ktoś ma sprawdzoną jakąś klinikę czy coś???

  • Leeila26 Autorytet
    Postów: 1938 2206

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, serdecznie polecam Ultramedica, pan dr. Dygała :) To nie żadna reklama jakby co :P Sama tam chodziłam, byłam pod wrażeniem kompetencji lekarza, jakości sprzętu i tego, w jakiej miłej atmosferze przebiegło badanie ;)

    DtJnp2.png

    30.10.2014r. (6tc) [*]
    10.08.2015r. (8tc.) [*]
    ___________________

    30.12.2019r - 2 kreseczki po raz trzeci <3
    07.09.2020r. - Nasze Największe Szczęście - Amelka <3
    26.07.2022r. - 8 Rocznica Ślubu i... 2 kreseczki 😍😍😍
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 27 sierpnia 2020, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobre usg - dr Wiecheć, Nocoń, Dudzik.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Anull_ka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 7 września 2020, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, mam pytanie o usg genetyczne, gdzie w krakowie najlepiej je wykonać. Mam je robic u dr Rajtar-Ciosek i zastanawiam czy to dobry wybór. Poradzcie u kogo najlepiej wykonać to usg.
    Pozdrawiam

  • delilah11 Autorytet
    Postów: 779 392

    Wysłany: 7 września 2020, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam dra Zarotyńskiego w klinice Meavita.

  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 7 września 2020, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja polecam badania w Centrum Mama.

    o148o7es5xrrd9s8.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ