Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ginekolog białystok
Odpowiedz

Ginekolog białystok

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • _nick00 Ekspertka
    Postów: 161 195

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wraz z jeszcze jedną dziewczyną chodzimy do ginekologa na ul. Przejazd ale oni tak z ulicy nie biorą ciężarnych dziewczyn... :(

    74863f63c6.png
  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2016, 22:01

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja prowadziłam prywatnie u dr Pierzyńskiego - rewelacji nie było, ale wspominam dobrze

  • _nick00 Ekspertka
    Postów: 161 195

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też słyszałam o tym, że Pierzynski jest okej ale z tymi prywatnymi to najgorsze jest to, że wszystkie badania trzeba robić również za pieniądze :-(

    74863f63c6.png
  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    N

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2016, 22:02

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2016, 10:35

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • wania Koleżanka
    Postów: 34 25

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja prowadziłam u dr Radziszewskiej w Polmedica na Żeromskiego i jestem bardzo zadowolona, ale tam też chyba trzeba długo czekać.

    nzjdnafat8pbepii.png
    74infsp.png
  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do Leśniewicza, ale też prywatnie... Obdzwoniłam wielu lekarzy na NFZ, ale czas czekania jest przerażający. Czasami pytali, czy jestem w ciąży - wtedy czas oczekiwania byłby nieco krótszy, ale że na razie niestety nie jestem to wizytę mogą umówić, ale za 1 miesiąc lub 1,5... Coś strasznego.

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 03:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o gina na nfz to dr Radziszewską mogę polecić. Chodziłam do niej przed ciążą. Niestety ciąż bliźniaczych nie prowadzi i musiałam szukać kogoś innego. Co do czasu oczekiwania na wizytę to ciężarne nie muszą długo czekać. Z tym, że lepiej jest się umawiać u samej dr to ona zawsze znajdzie miejsce jak się mówi, że zależy Ci np. na szybszej wizycie

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gorgeous wrote:
    Ja chodzę do Leśniewicza, ale też prywatnie... Obdzwoniłam wielu lekarzy na NFZ, ale czas czekania jest przerażający. Czasami pytali, czy jestem w ciąży - wtedy czas oczekiwania byłby nieco krótszy, ale że na razie niestety nie jestem to wizytę mogą umówić, ale za 1 miesiąc lub 1,5... Coś strasznego.
    Leśniewicz w Bielsku Podlaskim przyjmuje w piątki na NFZ czas czekania 1 tydzień....

  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq - mówisz o Tomaszu Leśniewiczu, a mi chodziło o Ryszarda Leśniewicza. ;)

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaaaaaaaaaaaa no to żeby nie było, o Tomaszu mówiłam

  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 3 maja 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak myślałam :) zresztą i tak do Bielska mi nie po drodze, zresztą dalej mam niż do Białegostoku.

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 9 listopada 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka;) tez szukam wlasnie lekarza. Przed ciażą prowadzil mnie dr Wasilewski ale że jest tak zalatany to szukam kogos innego, mimo że to wspaniały lekarz i człowiek;) o lemancewiczu ktoś cos słyszal?

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 9 listopada 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do dr Pietrewicza, tyle że on prywatnie przyjmuje. Jestem bardzo zadowolona i bardzo polecam:)

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • Sylika Autorytet
    Postów: 584 696

    Wysłany: 25 marca 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy macie może opinie o ginekolog marek kulikowski dostałam do niego skierowanie do poradni patologii ciazy ponieważ jestem w ciąży bliźniaczej i będę rodzić w usk chodzi o skierowanie do cc.

    201604075381.png
    Bliźniaki dwujajowe córcia 2100g 50cm i synuś 2600g 52cm urodzone SN 34 tydzień
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czy u ktorejś z Was ciąże prowadziła dr Zbucka- Krętowska? A może coś słyszałyście na jej temat? Będę wdzięczna za wszelkie opinie

  • Mala1989 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WItam :) Mam parę pytań do dziewczyn, które chodzą do dr Pietrewicza. Jakie są obecnie koszty za wizytę? Czy badania, które zleca są płatne?

  • Marisa Przyjaciółka
    Postów: 74 40

    Wysłany: 2 listopada 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DR. Piotr Pierzyński i kropka. Nikt inny mnie nie przekona. Mogę polecić dr.Biedryckiego przyjmuje na NFZ ale z racji że jest dobry to ma pacjentek co niemiara i jak do niego wcześniej chodziłam to w samej poczekalni to po 2 godziny czekałam.

    km5st5odva4wb8we.png
    2nn3skjoo67ix2iz.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ