X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ginekolog-Bielsko-Biała i okolice
Odpowiedz

Ginekolog-Bielsko-Biała i okolice

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anna0o Koleżanka
    Postów: 52 36

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, zaczynam się zastanawiać na wyborem ginekologa prowadzącego, już za chwilkę będę musiała się umawiać na pierwszą wizytę :) Nie ukrywam, że zależałoby mi na lekarzu, który skierowania robi na NFZ. Przystępnymi cenami wizyt również nie pogardzę ;)

    dev130ps___.png
    20150808560120.png
  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 3 września 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przez 3 lata chodziłam do dr Pawła Juraszka, który przyjmuje w Żywcu. Świetny lekarz, dzięki niemu udało mi się w końcu zajść w ciąże, 3 lata trwały nasze starania, a gdyby nie on to naszego synka pewnie dzisiaj nie byłoby z nami. Prowadził również moją ciąże, świetny profesjonalista, bardzo dokładny i odpowiada na wszystkie pytania zrozumiałym językiem. Niestety przyjmuje tylko prywatnie, wizyta ciążowa kosztuje 100 zł. Jak dla mnie najlepszy lekarz ginekolog :) link do jego strony: http://www.gin-juraszek.pl/

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ