X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Immunoglobulina
Odpowiedz

Immunoglobulina

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sylwia1989 Koleżanka
    Postów: 58 2

    Wysłany: 10 lipca 2020, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Czy jest tu jakaś mama z konfliktem krwi z ojcem dziecka? Mam pytanie odnośnie podania immunoglobuliny... Na ostatniej wizycie dowiedziałam się że podaje się ją teraz już także w ciąży. Nie dopytałam jakoś a teraz się zastanawiam jak to się odbywa? Dostaje receptę na zastrzyk i mam go zrealizować w swojej przychodni? Chodzę prywatnie, czy będę musiała za niego zapłacić? I czy to jest podawane raz w ciąży?

  • migotka_83 Ekspertka
    Postów: 311 76

    Wysłany: 18 lipca 2020, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również chodziłam na wizytę prywatnie, lecz w czasie kiedy podaje się immunoglobuline, miałam wizytę w przychodni na NFZ, i tam dostajesz zastrzyk , masz go bezpłatnie, bo jest refundowany.

    Immuno podaje się raz w ciąży pomiędzy 28 a 30 tc, i po porodzie do 72h.

    sylwia1989 lubi tę wiadomość

    3i49zbmhg4kfjp76.png

    5 lat walki...
    3 x IUI, 1 x IMSI, 6 x FET
    Aniołek [*] 8tc 02.2017 - córeczka (T22)
    Aniołek [*] 5tc 08.2017 cb, 04.2018 cb, 05.2018 cb
    Ciąża pozamaciczna 05.2018
    NK 9,9%, KIR BX, ALLO-MLR 38%
    05.2019 Naturalsik ❤
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ